Nullkulu

Nullkulu

mida kinkida 9 klassi lõpetajale?

Mida Kinkida 9 Klassi Lõpetajale: Praktilised Ideed Suureks Sündmuseks

klassi lõpetamine on üks suurematest sündmustest teismelise elus. See on hetk, kus nad saavad oma kooli lõpudiplomi ning on valmis asuma uuele teekonnale elus. Sellepärast on kingituse valimine väga oluline. Kingitus peaks olema midagi erilist, praktilist ning meeldejäävat. Kuid mida peaksid sina oma kudrutele kinkima sellel tähtsal päeval? Siin on mõned ideed, mis võivad sind aidata:

1) Kinkige digitaalkaamera

Tehnoloogia on edasi arenenud ning enamik teismelisi (kui mitte kõik) armastavad selfieid teha ja seda kõike jagada. Sel põhjusel on digitaalkaamera suurepäraseks kingituseks. Selle saadavus on ka järjest lihtsamaks muutunud, seega pole see enam kallis. See võimalus võimaldab klassi lõpetajal jäädvustada hämmastavaid hetki nende elus ja jagada neid oma sõprade ja perega.

2) Kinkige ajaviidet

Enamik inimesi armastavad lugeda raamatuid või vaadata filme, kuna see on suurepärane viis lõõgastumiseks pärast pikka päeva või nädalat. Kingituse ideedeks võiksid olla:

– Mitmed noortele sobivad raamatud, mis võimaldavad neil naerda, õppida ja mõelda.
– Seanss kinno koos sõpradega või Netflixi kinoleviga, mis annab neile võimaluse vaadata filme ja saateid oma vabal ajal.

3) Kinkige spordivahendid

Sportimine on oluline igale teismelisele, seega võiks olla kingituseks spordivahendid. Need võiksid olla jalgrattad, rulluisud või ka väiksemas formaadis lauamängud. Kuna täna on ka online tooted kättesaadavad, võiks näiteks osta neile kaikesportlastele mängu, mis sarnaneb reaalsele meelelahutusele.

4) Kinkige kingituse kaart

Kuna eelnevalt soovitud asjad võivad olla kulukad, siis kingituseks võib olla minna ka lihtsamalt. Kingi talle lihtsalt kinkimiskaardid mõnda populaarsesse kauplusesse või veebipoodi, kus nad saavad ise valida, mida soovivad.

5) Kinkige meeneid

Lõpetamine on üks elu suurimaid sündmusi, seetõttu võiks kinkida ka midagi, mis aitab meenutada kogu tähtsat päeva. Näiteks võiks valida mõned pilte, mis meenutavada tähtsat sündmust ning lasta neid välja printida eraldiseisva albumisse. Teine variant on minna meene- või kollaazpoodi ning osta sealt sobilikke meeneid, mis aitavad lõpetatud sündmust meenutada

Kokkuvõtteks on oluline mõelda, mis võiks teie kallis teismeline rõõmustada ehk mis oleks talle kasulik ning kingituse tähendusrikas. Kas kingitus peaks lähtuma huvialadest, soovist midagi uut õppida või hoopis meelde tuletama tähtsat päeva? Ükskõik, mis kingitus lõpuks valitakse, peaks see olema praktiline, sobiv ning südamlik. Kindlasti tuleb enne ostu sooritamist ka lapse nõusolek selleks küsida.

Kuna klassi lõpetamine on väga oluline päev, siis kingitus peaks olema samuti oluline, suurepärane ning eriline. Seega, otsige südamest ja leidke see üks kindel kingitus, mis rõõmustab teie lapse tulevikku.

Soovin kõigile klassi lõpetajatele palju edu ning õnne nende uuel teekonnal!