Nullkulu

Nullkulu

mida kinkida 5 aastasele poisile?

Mida kinkida 5-aastasele poisile

Paljudele vanematele on lastele sobiva kingi leidmine tõeline väljakutse. Mis kingitus võiks olla piisavalt huvitav, arendav ja samal ajal ka praktiline? Kuidas veenduda, et kingitus sobib just teie lapsele? Selles artiklis räägime mida kinkida 5-aastasele poisile ning millele tähelepanu pöörata kingituse valimisel.

Nutitelefon lastele

Nutitelefoni kinkimine lapsele on küll pigem ebaharilik kingitus, kuid need telefonid on eraldi toodetud spetsiaalselt lastele sobivaks. Nii võib nutitelefon olla lapsele suurepärane vahend õppimiseks ja lõbusaks ajaviiteks, eriti kui laps veedab palju aega autos sõites.

Ehituskomplektid

Ehituskomplektid võivad olla lõbus ja arendav tegevus kogu perele. Need komplektid aitavad lapsel kujutlusvõimet arendada ning samal ajal ka häid käsitööoskusi omandada.

Lapsepõlvemängud

Mänguasjad, millega vanemad ise oma lapsepõlves mängisid, võivad lapsele olla põnev kingitus. See võib olla vanemate ja laste vaheline mälestus ja mängida koos on veelgi lõbusam.

Lasteraamatud

Lasteraamatud on suurepärane kingitus, kuna need arendavad lapse fantaasiat, loovust, uudishimu ning õpetavad palju uut ja huvitavat.

Sepistatud mänguasjad

Käsitöönäituselt ja käsitööpoodidest leiab toredaid sepistatud mänguasju, mis on ilusad, kuid ka arendavad lapse mälu ja õpetavad töövõtteid.

Puidust mänguasjad

Puidust mänguasjad on loodud kestma mitmeid aastaid ning sobivad pea igasse lapse tuppa. Need mänguasjad on ilusad, ohutud ning samal ajal arendavad last muuhulgas ka loovuse arendamisele.

Kaamera

Kõigil lastel on üks ühine hobi – see on pildistamine. Kaamera võib olla lapsele suurepärane võimalus oma hobiga tegeleda ja õppida uusi arendavaid oskusi.

Pehmed mänguasjad

Pehmed mänguasjad sobivad lastele igas vanuses, kuid võivad eriti hea kingitusena rõõmustada nooremaid lapsi. Need on ilusad, pehmed ja lõbusad.

Lauamängud

Lauamängud on nii lastega vanadeks aegadeks populaarseks jäänud ka põhjusega. Need mängud aitavad lapsel õppida strateegiat, mõistatada ja teha erinevaid valikuid.

Elektroonilised mänguasjad

Elektroonilised mänguasjad on lapsed juba aastaid lummanud ning uued ja kaasaegsed mänguasjad on loodud vastama kõige rafineeritumatele laste maitsetele. Need on täis helisid, pilte ja valgussööstu.

Kui kinkida lapsele kingitust, on eesmärk leida see, mis sobib just teie lapsele kõige paremini. Ülal mainitud kingitused on selles eas kõige populaarsemad ja sobivad kõige paremini tutvumaks oma lapsega. Lõpuks sõltub kingituse valik alati tee ostja omadustest ning lapse maitsest ja soovidest.

Oluline on meeles pidada, et kingitusi saab kinkida igal ajal ja igal põhjusel, sest nii suured kui ka väikesed kingitused on suurepäraseks viisiks näidata oma lähedaste vastu armastust ja tähelepanu. Seega, mine julgelt ja leia oma lapsele sobiv kingitus, mis teeb tema päeva täiuslikuks!