Nullkulu

Nullkulu

mida kinkida 18 aastasele tüdrukule?

Mida kinkida 18-aastasele tüdrukule

Aitäh, et külastasite meie artiklit, kus arutame, mida kinkida 18-aastasele tüdrukule. 18-aastaseks saamine on tõesti eriline verstapost elus, sest see tähistab täiskasvanuks saamist. Seega on kingituse valimine sellisel erilisel puhul oluline. Teeme selle otsuse aga lihtsamaks, tutvustame 10 suurepärast kingiideed selleks eriliseks päevaks.

1) Kingi kaelakee – Kaelakeei kinkimine võib olla 18-aastase tüdruku jaoks hea mälestus tulevikuks. Kaasaegsed disainid tehakse vastavalt ehteomaniku stiilile ja eelistustele, nii et see on nii isikupärane kui ka praktiline kingitus.

2) Kingi kooliriiete komplekt – Kuna 18-aastane tüdruk võib lõpetada keskkooli ja minna kolledžisse või ülikooli, võib talle kinkida uue kooliriiete komplekti. Samuti värske stiil ja meeldiv riietus aitavad kindlasti kaasa positiivsele meeleolule.

3) Kingi ilutooted – Tüdrukud armastavad ilutooteid ja mida parem aeg neid proovida kui 18-aastaselt. Võite mõelda sobivate kreemide, silmameigi, huulepulkade ja muude ilutoodete peale.

4) Kino- või kontserdipiletid – Meeletu õhtuplaan pakub palju rõõmu ja meeldib igale teismelisele tüdrukule. Valiku tegemine on üllatuseks ja see võib olla tõesti lahe kogemus.

5) Kingi moestiilvõi nahkportfell – Uus nahkportfell muudab igaühe päeva või mis tahes ürituse austusväärselt eriliseks. Need sobivad ideaalselt muljetavaldavaks ja stiilseks kingituseks iga 18-aastasele noorele naisele.

6) Kinkige statiivid ja kaamera varustus – Kui tüdruk armastab fotograafiat, siis on mitmesugused statiivid ja kaamera tarvikud talle sobiv kingitus. Lisaks võimaldab see kink tulevikus ka suurepäraseid võimalusi meeldivatest fotodest.

7) Kinkige kingikorterid – Kui tüdruk armastab jalatsid ja moevarustust, võib see olla tema suurepärane seltsiline. Jakid ja kingad sobivad ideaalseteks aksessuaarideks riietuse kogumiseks.

8) Nutitelefoni lisavarustus – Tüdrukute hulgas on trendiks end täiesti varustada telefoni tarvikutega. Seetõttu saab talle musi pakkuda mitmesuguseid telefoniümbriseid ja muid lisavarustusi.

9) Kinkige lõhnaküünlad – 18-aastane tüdruk võib olla liiga noor, et alustada kodu kaunistamist rikkaliku magamistoaga jms, kuid lõhnaküünalde komplekti kinkimine on odav ja targem valik.

10) Kingi raamatud – Raamatud on maailma kink ja lisaks tähenduslik ka nende jaoks, kes on teel täiskasvanuks saamisega. Need võivad olla elu inspireerivad või huvipakkuvad. Head valikud on Harry Potteri lugude uuemad lood või ka klassikaks peetav “Uhkus ja eelarve”.

Kokkuvõtteks, nüüd saate tutvuda paljude kingiideedega 18-aastasele tüdrukule, nii et saate endaga kaasa midagi sellist, mis talle meeldib. Valiku tegemine sellel erilisel puhul võib olla keeruline, kuid eespool esitatud 10 kingitust puudutavat ideed võivad olla selle aasta parim suunis. Teie üllatus teeb teda kindlasti rõõmsaks.

Teie meeskond.