Nullkulu

Nullkulu

mida kinkida 14 aastasele tüdrukule?

Mida kinkida 14-aastasele tüdrukule: Parimad ideed!

Kui oled värskelt 14-aastase tüdruku vanem, sugulane või sõber, siis oled tõenäoliselt mures selle pärast, mis kink talle kõige paremini sobib. Õnneks pakume sulle siin parimaid ideid selle kohta, mida kinkida 14-aastasele tüdrukule.

Kuid enne kui hakkame pealetükkivalt ideid viskama, tasub meeles pidada, et iga tüdruk on erinev. Seetõttu võib see, mis ühe tüdruku jaoks on suurepärane kingitus, teise jaoks täiesti mõttetu olla. Seega ei ole olemas universaalset kingitust kõigile 14-aastastele tüdrukutele.

Nuputa ja lauamängud

Mõnele tüdrukule meeldib lahendada mõistatusi ja töötada oma ajuvõimete kallal. Kui sinu tüdruk on üks neist, siis võiksid talle kinkida mõne keeruka nuputamismängu. Kui tüdruk ei ole veel selliseid mänge proovinud, siis oleks see hea võimalus teda selles suunas suunata.

Lisaks nuputamismängudele võid kaaluda lauamänge, mis mõelust ja kavalust nõuavad. Näiteks saavad mõned tüdrukud suurepäraselt hakkama ajusid murdvate mängudega nagu “Settlers of Catan” või “Pandemic.”

Teemakeskused ja õppekursused

14-aastane tüdruk võib olla juba üsna huvitatud teatud eluvaldkondadest, olgu selleks tants, joonistamine, fotograafia, programmeerimine või midagi muud. Kui sa tead, millega sinu tüdrukut huvitada võiks, siis kaalu talle võimaluse andmist seda ala lähemalt uurida.

Selleks saab osta talle õppekursuse või võimaldada külastada asjakohast teemakeskust. Kuid selline kingitus ei tohiks olla tingimata formaalne – lase tal kogeda seda lõdvestunult ja ilma konkreetsete kohustusteta.

Raamatud

Mida tüdruk tahavad selles vanuses enam kui raamatuid? Kui sinu tüdruk on juba algusest peale lugeja olnud, siis on suurepärane idee talle kingituseks raamat. Ostu kaaludes tuleks kaaluda tüdruku huvisid, minevikus loetud raamatuid ja tema hetke eluetappi. Võid ka otsida mõne raamatu, mis võib tüdruku elus olulise mõju avaldada.

Kui tüdruk pole suur lugeja, aga hindab siiski lugusid ja jutustamist, võiksid kaaluda audio-raamatute kinigust. Näiteks Audible’i kuulmisplatvorm pakub suurepärast valikut kvaliteetsetest kuulamisprogrammidest, mis on sobivad nooremale kuulajaskonnale.

Reisid ja elamused

Reisid ja elamused jäävad lapsele eluks ajaks meelde. Kui sinu tüdruk armastab seiklust, siis mõtle talle mõne põneva tegevuse pakkumisele. See võib olla ekstreemne spordikogemus, õhusõidu mootoriga või õhupalliga lendamine, merereis või midagi muud, mis valmistaks talle rõõmu ja pakuks hingemattevat adrenaliinilaksu!

Kui matkamas käimine ja seiklus retked pole tema teetassile, võiks kaaluda midagi muud. Näiteks kinkekaardid spaa lõdvestusteks, gourmet toitlustusse või koos sõpradega filmiõhtud kinos.

Mänguasjad ja isikupärased kingitused

Muidugi pole iga 14-aastane tüdruk valmis mängumaailmast lahkuma. Kui sinu tüdruk on endiselt mänguasjade või kollektsioonide fänn, võiksid kaaluda erinevaid mänguasju, kunstitarvikuid või muud tüüpi kollektsiooni. Loo oma tüdruku jaoks ise oma kingitus, mis on persoonlik ja mida ei leia sellel kujul kuskilt mujalt maailmas.

Kokkuvõte

Niisiis, siin oli viis ideed selle kohta, mida kinkida 14-aastasele tüdrukule. « Oleme kindlad, et iga tüdruk leiab nende hulgast midagi, mis talle meeldib. Ära karda panustada oivalistele elamustele, olgu need seotud seikluse, õppekursuste või mugava atmosfääriga kodus. Lõpuks loeb see, mida tüdruk ise tahab. Loodame, et meie nõuanded suutsid mingil määral sind aidata.