Nullkulu

Nullkulu

mida kinkida 13 aastasele poisile?

Mida kinkida 13-aastasele poisile?

Teie 13-aastasele poisile kingi leidmine võib olla keeruline. Vanuses, kus laps kasvab noorukieale, võib see olla keeruline ülesanne. Poiss võib olla liiga vana mänguasjade jaoks, kuid liiga noor mõnele vanemale kingitusele. Seega on siin mõned kingiideed, mis aitavad teil 13-aastasele poisile sobiva kingituse leida.

Kingi ideed:

Nutitelefon

Nutitelefon on iga 13-aastase poja unistus. See on ideaalne kingitus, sest see annab lapsele vajaliku juurdepääsu teabele, hoiab neid ühenduses sõpradega ja võimaldab neil teha fotosid. Kuid enne nutitelefoni kingituse tegemist on oluline tagada, et laps mõistab nutitelefoni kasutamise ohutust ja vastutust.

Spordivarustus

Kui teie poeg on spordiga seotud, kingige talle spordivarustust. See võib olla midagi sellist nagu uus jalgpall või korvpall, treeningriided või aksessuaarid spordivahendite jaoks.

Arvutimängud

Enamik 13-aastaseid poisse armastavad arvutimänge. Arvutimängud võivad olla interaktiivsed ja lõbusad viisid aja veetmiseks. Kuid enne arvutimängude kinkimist veenduge, et need sobiksid lapse vanuse ja huvidega.

Kinkekaart

Kinkekaart on alati suurepärane kingitussoovitus, sest see võimaldab lapsele valida endale sobiva kingituse. Kinkekaarte saate osta erinevatesse kauplustesse, toidukohtadesse või online-kauplustesse.

Raamatud

Kui teie poeg armastab lugemist, siis anna talle raamat. Raamatud võivad olla põnevad ja harivad. Veenduge, et raamat oleks 13-aastasele lapsele sobiv, kuid samas ka põnev. Siin on mõned raamatud, mida võite kaaluda: Percy Jacksoni seeria, Harry Potteri seeria, Eragon ja palju muud.

Muusikariistad

Kui teie poeg on muusikaga seotud, siis võib muusikariist olla ideaalne kingitus. See võib olla midagi sellist nagu kitarri või trummikomplekt. Muusikaõpetus võib olla ka väga kasulik, kui teie poeg soovib saada paremaks muusikuks.

Jalgratas

Jalgratas on ideaalne kingitus, kui teie poeg armastab värskes õhus aega veeta. Jalgrattasõit on suurepärane füüsiline tegevus, mis aitab lapsel püsida aktiivne ja võimaldab tal uurida välismaailma.

Tasuta aeg/vaba aeg

Võite kaaluda kinkimist poja jaoks tasuta aega või vaba aega. See võib olla koos veedetud aeg või hobbyga seotud projektid ja tegevused. Kui poiss on huvitatud näiteks teadusest, siis võib kinkida talle väikese keemia või füüsikaga seotud komplekti. Või kui ta armastab fotograafiat, siis võib kinkida talle uue kaamera või fotograafiaga seotud komplekti.

Loomakasvatus

Kui teie poeg on huvitatud loomadest, siis võib loomakasvatus olla suurepärane kingituse mõte. Loom on lojaalne ja annab lapsele vastutustunde. Kuid loomade kasvatus võib olla ka aeganõudev ja kallis, seega veenduge, et ollete nõus ja valmis seda vastutust jagama.

Kokkuvõte

13-aastasele poisile kingituse leidmine võib olla keeruline, kuid kui mõistate lapse huvisid ja vanust, saate leida just õige kingituse. Kõige parem on leida kingitus, mis räägib lapsele südamest ning on vastutustundlik. Kingitus, mis õpetab talle mingit oskust või annab hea kogemuse, on parim valik. Teie valitud kingitus mõjutab tema tulevikku, samal ajal mida ta tänan täna.