Nullkulu

Nullkulu

mida kinkida 12 aastasele poisile sünnipäevaks?

Mida kinkida 12-aastasele poisile sünnipäevaks?

Kui sinu poja sünnipäev on lähedal ja sa ei tea, mida kinkida talle, ära muretse – oled õiges kohas. 12-aastasele poisile kingituse leidmine võib olla keeruline, kuid siin on mõned ideed, mis teda kindlasti rõõmustavad.

Mänguasjad

Kui sul on noor poiss majas, siis olgem ausad – mänguasjad on alati hea valik. Siiski, 12-aastasel poisil on juba kindel mänguasjade maitse, seega peaksid kingitused olema vastavuses tema soovide ja huvidega.

Mõned head valikud võiksid olla erinevad robotid, näiteks Lego Mindstorms või Sphero Bolt. Need mänguasjad aitavad talle arendada loovust, probleemide lahendamist ja programmeerimisoskust. Kui ta on spordifänn, siis võiksid kaaluda ka hüppenööri, noolemängu või korvpalli.

Riietus

Kas sinu poeg armastab stiilset riietust? Kui jah, siis võib olla sobiv kingitus talle uus jakk, dressipluus, püksid või peakate. Arvesta tema stiilieelistustega ja vali midagi, mis sobiks tema garderoobiga.

Tehnika

Tehnika on 12-aastaste poiste jaoks alati meelepärane valik. Arvesse võiksid võtta selliseid kingitusi nagu näiteks nutitelefonid, tahvelarvutid, kaitsmed ja kaasaskantavad kõlarid. Kuna nendest asjadest on kujunenud laste igapäevaelu lahutamatu osa, siis tasub ka siin arvestada, et kingitus oleks kooskõlas tema huvi ja vanuseküsimustega.

Raamatud

Kas sinu poeg armastab lugeda? Kui jah, siis on raamat talle alati heaks kingituseks. Uued väljaanded ja populaarsed sarjad nagu Harry Potter, Percy Jackson ja Olgu sul vandenõu, võivad olla suurepärased valikud.

Spordivarustus

Kui sinu poeg on huvitatud spordist või füüsilisest tegevusest, siis spordivarustus on talle ideaalne kingitus. Vali midagi, mis sobib tema lemmikspordialaga, näiteks jalgpalli- või korvpallivarustus. Kindel valik võib olla ka rulluisud või jalgratas, mis arendavad tema füüsilist aktiivsust ja tervist.

Kokkuvõte

Kokkuvõtvalt võib öelda, et kingituse valimine 12-aastasele poisile ei ole kunagi lihtne, kuid loodetavasti need ideed aitavad sul õige valiku teha. Arvesta tema huvidega ja vali midagi, mis on sobiv tema vanusega. Ära unusta – parimad kingitused on need, mida lapsed võivad kasutada ja nautida mitme aasta jooksul.