Nullkulu

Nullkulu

mida kinkida 11 aastasele poisile?

Mida kinkida 11-aastasele poisile

Kas otsite kingitust 11-aastasele poisile ning ei tea, mida valida? Siis olete õiges kohas! Meil on teile palju ideid, mis võivad teie otsuse tegemise lihtsamaks muuta.

Tehnikavidinad

Selles vanuses on poisid tavaliselt väga huvitatud erinevatest tehnikavidinatest. Kuidas oleks mängukonsooliga nagu XBOX või Playstation? Neid mänge saab mängida koos sõpradega ja kindlasti on see poisi jaoks uskumatu kingitus.

Legod ja mänguasjad

Kõik poisid armastavad legosid ja erinevaid mänguasju, mis pakuvad neile lõbu ja meelelahutust. Kui otsite midagi loomingulist, on Lego komplektid suurepärane valik. Neid on erinevatele vanusegruppidele ja huvidele, seega saate kindlasti leida midagi, mis teie poisile meeldib.

Sportimisvahendid

Poisid armastavad tavaliselt ka spordiga tegelemist. Kui teie laps on hull jalgpalli, korvpalli või mõne muu spordi pärast, siis võite kaaluda spordivahendite kingitust. Näiteks võib ostu teha jalgpalliväravate või korvpallirõnga kohta, mis aitavad tal oma lemmikspordiala harrastada.

Raamatud

Kui teie poiss armastab lugemist, võite kingiks valida raamatu. Raamatute maailm on lõputu ja kindlasti leiate midagi, mis teie poisile huvi pakub. Põnevaid raamatuid leidub nii seiklus-, ulme- kui ka fantaasiamaailmast.

Tehnilised seadmed

Kui olete tehnika jaoks huvitatud, võite kaaluda tehniliste seadmete kingitust. Näiteks võite osta drooni, mis on suurepärane viis luua mälestusi ja õppida uut. Lisaks võite kaaluda ka nutitelefoni või tahvelarvuti ostmist, kuid nendele seadmetele on vanusepiirangud ja sõltuvalt lapse küpsusest tuleb hinnata, kui sobivad nad on.

Kunstipakettid

Kui otsite midagi loovat, võite valida kunstipaketi. Näiteks võite osta joonistamispaketi, maalimiskomplekti või isegi pimikomplekti, mis aitab poistel oma loomingulist poolt avastada.

Muusikainstrumendid

Muusikainstrumendid on ka suurepärased kingitused lastele. Kui teie laps armastab muusikat, võite osta talle kitarriga algajatele või klaveri, mis aitab neil muusikalist talenti edasi arendada.

Kokkuvõte

Kokkuvõttes, kingituse valik 11-aastasele poisile pole keeruline, kui arvestate lapse huvide ja vajadustega. Tehnikavidinad, legod ja mänguasjad, spordivahendid, raamatud, tehnilised seadmed, kunstipaketid ja muusikavahendid on vaid mõned ideed, mis on uskumatud kingitused sellele vanusegrupile. Ära lase end heidutada raskustest ja vali midagi, mis sobib su lapse vajadustega hästi ning pakub talle rõõmu ja rahulolu.