Nullkulu

Nullkulu

mida kinkida 1 aastasele tüdrukule?

“Mida kinkida 1-aastasele tüdrukule?” – Ideed ja soovitused

Su beebi saab varsti ühe aastaseks, kuid mida talle kinkida? Võib-olla tundub see väljakutsena, aga muretsema ei pea! Meie oleme siin, et sulle soovitusi jagada.

Mänguasjad – pakkuge mitmekülgsust ja arengut

Mänguasjad on tavaliselt lastele üheks armastatuimaks kingituseks. Siiski tuleks valida sellised, mis arendavad lapse meeli ja aitavad teda oma igapäevatoimetustega hakkama saama. Näiteks:

Arendavad raamatud
Raamatute abil mitte ainult ei õpita tundma erinevaid objekte ja tegevusi, vaid neid saab ka korduvalt uurida ja seeläbi mälu arendada.

Sorteerimis- ja puslemängud
Mängude abil õpitakse tundma värve, vorme ja suurusi. Need arendavad ka lapse motoorseid oskusi ning koostöö ja loogilise mõtlemise võimekust.

Hüppepallid
Hüplemine stimuleerib lapse sisekõrva ja tasakaaluorganit, mis omakorda parandab tema ruumitaju ning koordinatsioonivõimet.

Vankrikettad
Vankrikettad aitavad lapse tähelepanu köita, sest need liiguvad lapse liikumistega kaasa. See omakorda parandab tema keskendumisvõimet, tähelepanuulatust ning lisaks ka tema motoorseid oskusi.

Pehmed mänguasjad
Pehmed mänguasjad on suurepärased sõbrad rahustamiseks, aga ka teie beebi pehmete oskuste arendamiseks.

Riietus – muutuv ilm tähendab muutuvat garderoobi

Kuna ilm võib muutuda ja beebi kasvab väga kiiresti, siis riietuse valik võib muutuda väljakutseks. See on aga ka suurepärane võimalus kinkida talle midagi uut ja praktilist.

Ülerõivad
Ülerõivad on suurepärane investeering, sest need aitavad hoida beebi soojas, kuivas ja mugavas.

Tekid ja magamiskotid
Tekid ja magamiskotid aitavad beebil magada kauem ja rahulikumalt. Need loovad turvalise ja mugava keskkonna ning aitavad mageveojalavigastusi ära hoida.

Igas suuruses riietus
Kuna beebi kasvab kiiresti ning tal võib tekkida erineva suurusega riideid vajadus, võiksite talle kinkida erinevates suurustes riideid. See annab teile võimaluse valida õige suurus, et beebi oleks mugavas ning õiges riietuses.

Kummikindad ja mütsid
Kummikindad ja mütsid on asjad, mis aitavad kaitsta beebi pea ja käsi külmade ilmade eest.

Mugavad riided
Mugavad riided on lapse õnnelikuks kasvatamiseks väga olulised, sest nad saavad selles ilusti liikuda, mängida, joosta ning saavad seeläbi aktiivsust täis päevi veeta.

Muud kingitused – isikupärased ja ainulaadsed esemed

Isikupärane kingitus
Kingi beebile kingitust, milles peegeldub tema iseloom ja isikupära. Näiteks aitab isikupärane silt näidata kellega on tegemist.

Fotosessioonid
Väga hea idee oleks teha järjepidevalt fotosessioone tema kasvamise ja arengu dokumenteerimiseks.

Liikmepael
Oluline on olla valmis looduse poolt meile etteheiteid tegema. Liikmepael aitab beebil olla oma vanematele alati lähedal.

Hariduslikud raamatud ja tutvustavad platvormid.
Alati on hea rõhutada hariduse väärtust.

Kokkuvõte

Kui soovid kinkida midagi, mille üle beebi ja tema vanemad rõõmu tunneksid, siis vali sellised kingitused, mis vastavad lapse arengu tasemele ja vajadustele. See aitab kaasa tema füüsilisele, emotsionaalsele, sotsiaalsele ja kognitiivsele arengule. Valitud kingitused peaksids ostma selleks, et jääda oma rolli vastavusse ja olla pidevalt tema arengus osaline.