Nullkulu

Nullkulu

kus toimub vabariigi aastapäeva paraad 2019?

KUS TOIMUB VABARIIGI AASTAPÄEVA PARAAD 2019

Eesti aasta tähtsaima päeva lähenemisel on üks oluline küsimus, mida paljud meist küsivad – kus toimub Vabariigi Aastapäeva paraad 2019? Meil on hea meel teatada, et sellel aastal on võitjaks Tallinn, Eesti pealinn.

Paraad on alati olnud Eesti inimeste jaoks üks nendest sündmustest, mis räägivad meie ajaloost ja riigi tulevikust. See on pidulik, emotsionaalne ja täis stiili.

Kui te ei ole kunagi osalenud Vabariigi Aastapäeva paraadil, siis on oluline märkida, et see on sündmus, mida ei tohiks tähelepanuta jätta. Paraadil osaleb parimatest parimad kaitseväelased, politseinikud, päästjad ja teiste valitsusasutuste töötajad, kes on kogunenud, et näidata oma patriotistlikku tunnetust.

Paraadi ajakava

Paraad algab 24. veebruaril kell 12:00 ning kestab umbes 2 tundi.

Paraadi marsruut

Paraadi marsruut algab Vabaduse väljakult ja kulgeb mööda Laikmaa tänavat, Pärnu maanteed ning lõpeb Tallinna lauluväljakul.

Mida oodata paraadilt?

Vabariigi Aastapäeva paraadil saate nautida erinevaid osi Eesti kaitsejõududest ning teisedki asutused ja organisatsioonid jagavad paraadi ajal oma lahutamatuse sõnumi.

Paraadil on kahtlemata üks keerukamaid ja muljetavaldavamaid vaatamisväärsusi Eesti kaitseväe marsruut, mis on mõeldud erinevatele õhusõidukitele. Ilutulestik, mis toimub paraadi lõpus, on selle ka päeva kõrghetk.

Kuidas saada paraadile?

Paraadi alaline asukoht on Tallinna Lauluväljak, kuid tasub märkida, et kõik ei mahu staadionile ära. Õnneks on Tallinnal piisavalt ruumi, et inimesed saaksid vaadata paraadi erinevatel teedel ja väljakutel. Seetõttu saate leida suurepäraseid paraadi vaatamiskohti linna erinevates piirkondades, eriti Kesklinnas, Vanalinnas ja Kadriorus.

Kogu päeva jooksul on soovitatav kasutada ühistransporti, kuna linnas liiklemine ja parkimine võib olla tihedaks muutunud ja raske kuuma korral.

Lõppsõna

On selge, et Vabariigi Aastapäeva paraad Tallinnas on ajalooline ja oluline sündmus, mis ühendab inimesi üle Eesti olenemata nende erimeelsustest. Paraad on ideaalne võimalus austada Eesti ajalugu ja tunnustada ka praegust patriootlikkust.

Kas olete juba valmis? Tehke oma plaanid, kuidas sinna minna ja mida kanda! Me ootame teid Vabariigi Aastapäeva paraadil Tallinnas!