Nullkulu

Nullkulu

kus telkida saaremaal?

Kus Telkida Saaremaal: Kõik, Mida Peate Teadma Telkimisvõimaluste Kohta

Olete otsustanud oma järgmise puhkuse ajal minna telkima. Kuid kuhu minna? Kui olete loodusearmastaja ja armastate merd, on Saaremaa kindlasti üks parimaid valikuid. Siin on võimalik nautida tõelist ökoturismi elamust, mis on täis lõõgastust ja rahu. Selles artiklis käsitleme kõiki võimalusi, mida Saaremaal telkimise kohtades on pakkuda.

Mis Peab Saarel Telkides Peale Hoidma?

Enne kui läheme edasi ja räägime Saaremaal telkimisvõimalustest, on oluline teada, mis reeglid kehtivad. Esiteks tuleb meeles pidada öörahu reeglit. Telkimiskohtades on tavaliselt üsna rahulik, kuid mõnikord võivad teised külastajad olla valjuhäälsed. Samuti tuleks kõik jäätmed koristada ning tuleasemeid kasutada ohutult.

Torna Telkimisala

Torna telkimisala asub Kuressaare lähedal ja see on üks suurimaid telkimiskohti Saaremaal. See asub mere ääres ja on suur ning hoolikalt hooldatud. Enamik telkimiskohti on varjatud puude vahel ja on varustatud tuleasemega. Siin on olemas ka tualetid ja duširuumid.

Hüti Telkimisala

Hüti telkimisala asub kaunis metsas ja sellel on suurepärased vaated merele. Siin on võimalik rentida kahte erinevat tüüpi majutust – telkimispind metsas ja hütid metsas. Olemas on nii otsustatud tuld, tualetid, kui ka soovi korral viiakse tellimusel hütti süüa pakkuv grillrestoran.

Kaali Telkimisala

Kaali telkimisala on unikaalne, sest ta asub meteoriidikraatri kõrval. See on kohutavalt vaikne ja rahulik ala, kus saab tõeliselt lõõgastuda. Telkimisplatsid on loodud tihedate puude vahel nii, et saate tõeliselt nautida looduse vaikust.

Mõntu Telkimisala

Mida oleks paremat kui mere ääres telkimine? Mõntu telkimisala tuleb sellest unistusest tõeliselt lähedal. Asudes mere ääres, pakub see kauneid vaateid rannikule ja mugavusi nagu pesemisvõimalused ja mugavad tualetid.

Karujärve Telkimisala

Kui otsid midagi veidi erinevat, siis otsige Karujärve telkimisala. Siin on avatud telkimisala, mis asub järve kaldal. Sellel telkimisalal on palju rõõmu, sest lõkke tegemine on lubatud ja seda ümbritsevad suurepärased vaated. Kui soovite aga endale natuke rohkem privaatsust, võite valida ka Karujärve kõrval asuvad püstkoda korterid.

Sääre Telkimisala

Kui otsite kõige võluvat telkimisala Saaremaal, siis peaks Sääre telkimisala teie nimekirjas olema. See koht asub suurepärases metsas, mis on täis õunapuid, ja pakub järvevaateid. Telkimisala on lihtne ja teenustest on saadaval ainult tualetid.

Järeldus

Need on vaid mõned telkimisalad, mida Saaremaal pakub. Lisaks nendele on veel palju teisi, mis ootavad avastamist. Kui armastad loodust, siis Saaremaal telkimine on kindlasti sinu jaoks võimalus, mida ei tohiks mööda lasta. Meie soovitused on vaid mõned, võiksite leida veel rohkem erinevaid võimalusi, sõltuvalt teie huvist ja elustiilist. Ole enda vastu aus ja vali parim telkimisvõimalus, mis sobib just teie jaoks.