Nullkulu

Nullkulu

kus pidada pulmi?

Kus pidada pulmi – ideid ja soovitusi

Pulmade korraldamine on suur vastutus, sest see päev jääb noorpaaridele meelde kogu eluks. Üks suurimaid otsuseid pulmade planeerimisel on valida õige koht. Kus pidada pulmi? Sellele küsimusele vastame käesolevas artiklis ning pakume mõned ideed ja soovitused, kuidas valida sobivaim koht pulmade korraldamiseks.

Puhkekeskused

Puhkekeskused on ideaalne koht pulmade pidamiseks. Kui planeerite pulmi suvisel ajal, siis on puhkekeskustes väga hea võimalus korraldada pulmapidu väliterrassil ning nautida loodust. Samuti on puhkekeskused populaarsed, sest tihtipeale võimaldavad nad pidada pulmi samas kohas, kus ööbitakse ning nii ei pea muretsema transpordi pärast.

Kodumajutus

Kodumajutus on hea võimalus korraldada pulmad koduses õhkkonnas. See võib olla privaatne ja hubane, kuid samal ajal rõõmsameelne pidu koos pere ja sõpradega. Kodumajutused pakuvad erinevaid võimalusi pulmade korraldamiseks – võib mõelda õues peetavaid pidusid või hoopis mõnusat õhtusööki piiratud seltskonnaga.

Hotellid

Hotellid on alati hea valik pulmapidude korraldamisel. Hotellid pakuvad tihtipeale erinevaid saale vastavalt pulmade suurusele. Lisaks mugavusele pakuvad hotellid sageli ka toitlustusteenust, mis tähendab, et ei ole vaja eraldi kokka palgata.

Restoranid

Restoranid on ideaalsed väiksema seltskonna pulmade korraldamiseks. Restoranid pakuvad sageli spetsiaalselt pulmapidude jaoks menüüd, mis sobib ideaalselt selle suursündmuse jaoks. Samuti ei ole vaja muretseda pidulaudade ja toolide rentimise pärast – restoranid pakuvad kõike vajalikku ise.

Kodanikuühendused

Kodanikuühenduste ruumid on hea võimalus neile, kes soovivad midagi unikaalset. Kodanikuühenduste ruumid võimaldavad tihtipeale korraldamiseks kohandada saali vastavalt vajadustele ning need võivad olla ka üllatavalt odavad.

Park

Kui otsite midagi väljapaistvat, siis võib mõelda pulmade korraldamisele parkides. Parkides on võimalik nautida loodust ning samal ajal nautida pidu värske õhu käes. Parkide osas tuleks siiski silmas pidada, et peab saama luba pidada pidu parkides ning et park kattuks teie vajadustega – näiteks peavad seal olema tualetid ning prügikastid.

Kuna igaõks noorpaari ootused on erinevad, siis on oluline leida just teie jaoks sobiv koht pulmade pidamiseks. Oluline on teha oma valik hoolega ning kaaluda erinevaid võimalusi. Kõik eelpool mainitud kohad on ideaalsed kohad pulmade pidamiseks sõltumata teie eelistustest.

Kokkuvõte

Kokkuvõtvalt on peale otsustamist kus pidada pulmi, vaja veel lahendada palju muid detaile – kutsed, riietus, meelelahutus, õhtusöök jne. Kui aga õige koht on valitud, siis on kõik ülejäänud juba lihtsam. Leia sobiv koht pulmade pidamiseks ning veeda maagiline päev just nii nagu soovid!