Nullkulu

Nullkulu

kus pidada tartus sünnipäeva?

Kus pidada Tartus sünnipäeva?

Sünnipäeva tähistamiseks on palju erinevaid viise. Ükskõik, kas soovite pidada peolaua taga kodus või kutsuda külla lähedasi, on Tartu täis võimalusi sünnipäeva tähistamiseks just teie stiilis. Siit saate teada kõige populaarsemaid viise sünnipäeva tähistamiseks Tartus.

Kus pidada sünnipäevalaua taga pidu Tartus?

Koduõued ja pargid

Tartus on palju kauneid pargi- ja metsaalasid, näiteks Emajõe ääres asuvad Karlova, Supilinn ja Raadi pargid. Need kohad on ideaalsed, kui soovite pidada väiksemas seltskonnas sünnipäeva väljas mõnusas õhkkonnas.

Restoranid ja kohvikud

Tartus on suur valik erinevaid toitlustusasutusi, mis sobivad sünnipäevalaua korraldamiseks. Eesti ja rahvusvahelisi toite pakutakse alati erinevates hindade tasemetes. Panustage populaarsete restoranide nagu Atlantis, Shakespeare Pub, Werner ja Umb Roht oma sõpradele muljet!

Bowlingud ja mängukeskused

Mõnel juhul on kõige parem korraldada sünnipäev hoopis mängimiseks! Bowlingud ja mängukeskused pakuvad sageli alaealistele noorematele sünnipäevalastele suurt lõbu ja rõõmu. Turvalisuses koos kogemusega, olete kindlad, et see on pidu, mida teie sõbrad ei unusta.

Ööklubid ja pubid

Kui olete huvitatud sünnipäeva pidamisest Tartu ööelu keskuses, on Teil palju võimalusi. Alates vanalinnast kuni ülikoolilinnakute piirkondadesse, Tartu pakub laia valikut klubidest, pubidest ja baaridest. Tantsi õhtu lõpuni ja üleslaaditud elamuste tee!

Soovitused sünnipäeva pidamiseks erinevas vanuses

Sünnipäevalapse vanus on oluline tegur pidulikul peolaua korraldamisel. Siin on mõned sünnipäevapidude ideed, mis sobivad eri vanuserühmadele.

Alla 10-aastased lapsed

Kodused peod võivad pakkuda lõbusat ja mugavat kogemust. Peolaua võib kaunistada tehtud kookide suupistete või magusate koogikestega, mida on lihtne küpsetada. Kui lapsed on juba suuremad, võite rentida mängu- ja mängumaja Tähtvere spordipargis.

Teismelised

Teismeliste sünnipäevapidu peab olema eriline ja neid tuleb arvestada. Inimeste vahel on parimad peod, kuid alternatiivina võiks lähedaste sõprade kutsumine kinno või ajaveetes lauamängudes olla üsna lõbus.

Täiskasvanud

Ebatavaliste või vallatute peoteemade korraldamine võib olla kahe päeva ürituseks. Küsige teistelt, mida nad peaksid teie sünnipäeval sisse ostma, või võite lõpuks otsustada pidada sünnipäeval suuremat laagripidu.

Järeldus

Tartus on palju kohti, kus pidada sünnipäeva. Affordability ja ebatavaliste võimaluste osas ei petta meie linna. Kodus või restoranides, kinodes või baarides, bowlingulaudadel ja ööklubides – valige endale sobiv koht ja veetke oma sünnipäev lustlikult koos sõpradega!