Nullkulu

Nullkulu

kus sünnipäeva pidada?

Kus Sünnipäeva Pidada: Parimad Ideed Eestis

On jälle käes aeg ühe aastapäeva tähistamiseks ning otsid sobivat kohta, kus seda pidada? Ära muretse, oleme sinu jaoks kokku pannud mitmeid ideid, et muuta sinu sünnipäevate “otsingu” kergemaks. Järgnevalt tutvustame kõige populaarsemaid ja unikaalsemaid sünnipäevapidamise kohti Eestis.

Kuumavee Basseinid Lõuendil
Kui soovid põnevat ja erilist kogemust, siis on Lõuendil Kuumavee basseinid just õige koht sünnipäeva tähistamiseks. Kuumavee basseinid on kogu aasta avatud, nii et saate valida, kas tulla päevasesse või õhtusesse aega. Siin saad mullivannis lõõgastuda, nautida saunamõnusid, pjedestaalil massaaži, grillida ja lihtsalt lõbusalt aega veeta.

Metsakohvik
Kui otsid looduslähedast kohta, siis Metsakohvik on sinu jaoks. Metsakohvik pakub unikaalset sünnipäeva kogemust. Siin saad nautida vaikust ja loodust, süüa maitsvat toitu ja veeta kvaliteetaega oma sõpradele või perele.

Privado Unistuste Kino
Kui oled filmifänn, siis Pärnus asuv Privado unistuste kino on just õige koht sinu sünnipäeva pidamiseks. See unikaalne kino pakub võimalust vaadata filme privaatses saalis koos sõprade või perega. Soovi korral saate lisaks lennukompanii stiilis saalile korraldada ka filmiõhtu koos toidu ja joogiga.

Seikluspark Zipline
Kui oled ekstreemilaadi ja otsid midagi adrenaliinirikast, siis seikluspark ZipLine on õige koht sinu sünnipäeva pidamiseks. Siin on sul võimalus võtta enda kätte üle 200-meetrise trossi ja proovida oma julgust. Lisaks trummleid, hüppeid, raja seiklusi, kus saab naudingut tunda pikast suurest kiirusest 880 meetrit köietee kaudu.

Lottemaa teemapark
Kui otsid tegevusi lastele, siis Lottemaa teemapark on just sinu jaoks. See on maailm, kus Lotte koos oma sõprade kogevad mitmesuguseid seiklusi, kõik detsoratsioonid justkui majesteetlik Lottemaa vanalinn. Siin saab sõita auru- või kettariide Peetri Poni seljas, proovida kätt Lotte fännipoes ja mängida vahvaid mänge.

Black Rose Pubi
Kui soovid proovida midagi uut ja erilist, siis Black Rose pubi on justkui suurepärane koht sünnipäevaks. See pubi asub Tartus ja pakub ainulaadset õhkkonda. Pubi on aktsendiga keldris, muutes selle seal asuvate küünladest koheselt hubasemaks. Baaril on ka toit, jooke ja varustus vintage stiilis.

Herb Spa
Kui soovid sünnipäevaks midagi tervendavat ja lõõgastavat, siis Herb Spa on just õige koht. Herb Spa pakub lõõgastavaid massaaže, eeterlike õlidega vannisilitusi, tervendavat soojendust, kus kogu keha saab lõõgastuda ja pingetest vabaneda.

Nii, nüüd oled sa uskumatult targem Eesti parimatest sünnipäevapidamise kohtadest. Naudi oma päeva koos oma sõprade ja perega ning loodame, et meie nimekiri aitas sinul mõned uued ideed, kus sünnipäeva pidada.