Nullkulu

Nullkulu

kus mis täna toimub?

Kus mis täna toimub: Tutvustus Eesti sündmustele

Kas olete kunagi mõelnud, mida Eestis täna toimub? Siin on kõige olulisemad uudised ja sündmused, mida tasub tähele panna.

Sport: spordisündmused, mis toimuvad Eestis

Eestis on alati palju sporti toimumas ja praegu on see eriti tähtis erinevate spordiürituste sesooni tõttu. Näiteks tähistatakse augustis Viru Keskuse esisel väljakul võrkpalliturniiride maratoni. Sel kuul on ka Elion Estonian Cup mäestikus, mis toimub Järvamaal.

Kunst: Kunstisündmused, mis toimuvad Eestis

Kõikjal Eestis on kultuurisündmusi, mis toimuvad kogu aasta vältel. Saate nautida näitusi, kontserte ja palju muud. Rüütelkonna hoones on avatud Tartu Kunstikooli lõpetajate näitus „Tundmatu maa“, kuni 24. augustini. Lisaks toimub Tallinnas Kumu kunstimuuseumis järjekordne “Kõik on ilusad poosid”, mida saate vaadata kuni 20. oktoobrini.

Meelelahutus: meelelahutusüritused Eestis

Kui otsite meelelahutust, siis leiate Eestis palju kohvikuid, klubisid ja baare. Näiteks saate külastada Hilton Tallinn Park hotelli restorani, kus toimub iga reede dubstep-muusikale keskendunud üritus, mida toetavad kohalikud DJ-d. Kui otsite midagi rahulikumat, siis võite proovida Ooper Estonia teatrietendusi, mis mängivad veel kuni septembrini.

Majandus: majandussündmused, mis toimuvad Eestis

Eesti majandus areneb kiiresti ja tuntakse kogu maailmas kui ühte Euroopa kiiremini kasvavat riiki. Sel kuul on Tartus Eesti Teaduste Akadeemias avatud näitus “Teine Eesti”, mis annab ülevaate Eesti majanduse arengust nõukogude ajast tänapäevani. Lisaks toimub augusti lõpus Tallinnas Balti Jaama Turgadel kohaliku kaubanduse festival, kus saate nautida paljusid uuenduslikke kaubanduslikke ideid.

Kokkuvõte

Eestis on alati palju toimimas ja alati on palju uudiseid ja sündmusi, mida tasub teha ja mida soovite külastada. Eelnimetatud sündmused on vaid väike osa sellest, mida Eesti riik pakub, ja kindlasti leiab veel palju teisi huvitavaid tegevusi. Tule ja avasta seda ainulaadset maad, rikka ajalooga, kauni looduse ja kõige paremaga, mida Eesti rahvas pakub.