Nullkulu

Nullkulu

kus asub eesti meremuuseum?

Kus Asub Eesti Meremuuseum

Eesti Meremuuseum on asutatud Tallinna Vanalinnas asuvas endises Lennusadama angaaris. See on üks Eesti populaarsemaid muuseume, kus on võimalik tutvuda mereajaloo ja merega seotud tegevustega. Eesti Meremuuseum on avatud aastaringselt ning sellel on üle aasta 200 000 külastuse, sealhulgas rohkelt turiste üle kogu maailma.

Meremuuseumi Asukoht

Eesti Meremuuseum asub Tallinna Vanalinna lähedal Lennusadama angaarides, mis on mere ääres. Sellele kohale on lihtne juurde pääseda ning selle asukoht on üks selle atraktsioonide hulgast.

Meremuuseumi Interaktiivne Teave

Muuseum koosneb erinevatest interaktiivsetest ruumidest, kus külastajad saavad tutvuda mereteemadega. Muuseumis on erinevad seadmed, mis võimaldavad külastajatel uurida mereteemalisi teemasid ning tundma õppida meretegevust. Muuseumis on ka mereelu uurimise võimalused, näiteks akvaariumide vaatamised ning tegelikult merel toimuvate sündmuste simuleerimine.

Lennusadam

Külastajatel on võimalik ka külastada Lennusadamat, mis asub muuseumi kõrval. Lennusadam on Eesti kindlus, mis ehitati enne Teist maailmasõda. Tänapäeval on siin laoruumid, kus asuvad muuseumiekspeditsioonid. Lennusadamal on ka mereväelaste elamisalad, laevakuivatusdokk ning maailma kõige hoitavam miinitõrjeveelaev.

Mereteemaline Suveniiripood

Muuseumi külalised saavad ka külastada mereteemalist suveniiripoodi, kust on võimalik osta erinevaid mereteemalisi esemeid. Suveniiripoodis on müügil nii postkaardid, kui ka muud meened, mis räägivad mereteemadest.

Muuseumi Atraktiivsus

Eesti Meremuuseum on populaarne kogu maailmas. Muuseumi juures on palju erinevaid eksponaate, mis räägivad mereajaloost ning merede tegevustest. Lisaks interaktiivsetele programmidele, kus külastajad saavad ise osaleda meretegevustes on muuseumis ka palju ajaloolist infot. Muuseum kogub müügiks Eesti kõige ilusamaid mereteemalisi filmi- ja meelelahutusfilme.

Eesti Meremuuseum on reisile minnes tõeline pärli. See muuseum on üks Eesti parimatest muuseumitest ja seda tasub külastada. Lummavaist eksponaatidest ning kaasaegsest interaktiivsest programmidest on muuseumil nii kohalike kui ka välisturistide jaoks palju pakkuda. Eesti Meremuuseumi külastamine on kogemus, mida ei tohiks mööda lasta!