Nullkulu

Nullkulu

kuidas teha tasuta kodulehte?

Kuidas teha tasuta kodulehte

Kodulehe loomine on tänapäeval üks olulisemaid viise oma ettevõtte või brändi turustamiseks. Kui sul on väike eelarve, on võimalik luua oma koduleht ise ilma arendaja abita. Allpool on juhend, kuidas teha tasuta kodulehte.

Leia tasuta kodulehe platvorm

Tasuta kodulehe platvormid nagu Wix, WordPress ja Weebly on suurepärased võimalused, kui sa soovid luua oma kodulehte ise ja ilma kulutusteta. Need platvormid pakuvad palju valmis šabloone, mida sa saad oma vajaduste järgi muuta. Vali platvorm, mis sobib sinu eesmärkidega.

Registreeri domeeninimi

Registreeri domeeninimi, mis sobib sinu brändi ja ettevõtte nimega. Domeeninime valmistamisel veendu, et see oleks lühike ja lihtsalt meeldejääv. Kui sa tahad saada tasuta domeeninime, vali platvorm, mis pakub tasuta domeeninime registreerimist.

Vali disain ja kohanda lehe välimus

Vali endale sobiv kujundus ja muuda seda, et see sobiks sinu brändi või ettevõtte stiiliga. Kohanda värve, fonte ja lisage oma ettevõtte logo. Oluline on, et disain oleks kaasaegne ja atraktiivne.

Lisa sisu ja pildid

Kodulehe sisu on väga oluline. Kirjuta selged, lihtsasti mõistetavad ja asjakohased tekstid. Lisa pilte ja videosid, mis toetavad sinu toodete ja teenuste kirjeldust. Veendu, et pildid oleksid kvaliteetsed.

Optimeeri koduleht

Kodulehe optimeerimine on oluline ja seda eriti SEO seisukohast. Kirjuta sisu, mis sisaldab olulisi märksõnu, mis aitavad otsingumootoritel seda paremini leida. Loomulikult pead veenduma ka selles, et sisu on loetav ja huvitav, et külastajad tahaksid lehel kauem viibida.

Testi oma lehte

Enne kodulehe avaldamist on oluline testida kodulehte erinevatel seadmetel ja veebibrauserites. Veendu, et koduleht näeb hea välja nii mobiiltelefonis kui ka suuremal ekraanil. Sel viisil veendud, et külastajatel on hea kogemus sinu kodulehel.

Kokkuvõte

Leidsime, et kodulehe tegemine ise on võimalik ja ka väga lihtne. Alusta valides endale sobiv tasuta kodulehe platvorm, registreeri domeeninimi, vali sobiv disain, lisa sisu, optimeeri oma lehte SEO seisukohast, testi oma lehte erinevatel seadmetel ja veebibrauserites. Kui järgid neid juhiseid, siis saad oma ettevõtte ja brändi turundamiseks lihtsalt luua tasuta kodulehe. Soovime sulle edu!