Nullkulu

Nullkulu

parim tasuta fototöötlusprogramm

Parim tasuta fototöötlusprogramm

Parimate fototöötlusprogrammide leidmine võib olla üsna keeruline ülesanne. Seal on palju erinevaid valikuid, millest valida, alates profesionaalsetest tarkvaradest kuni lihtsate veebirakendusteni. Kui olete aga otsimas kvaliteetset fototöötlusprogrammi, mis on tasuta kasutamiseks, siis oleme siin, et aidata. Selles artiklis uurime parimaid tasuta fototöötlusprogramme, mis on saadaval praegusel turul.

GIMP

GIMP ehk GNU Image Manipulation Program on üks enimtuntud tasuta fototöötlustarkvareid. See on saadaval Windowsile, macOS-ile ja Linuxile ning pakub suurt valikut tööriistu, mis võimaldavad teil teha keerulisi fototöötlusi. GIMP toetab mitmeid erinevaid failiformaate, sealhulgas JPEG, PNG ja TIFF. Programmi kasutamine võib algselt tunduda keeruline, kuid see pakub palju juhendeid ja õppevideoid, mis aitavad teil mõista selle võimalusi.

Paint.NET

Paint.NET on veel üks populaarne tasuta fototöötlusprogramm, mis on saadaval ainult Windowsi jaoks. Sellel on kasutajasõbralik liides ja see pakub palju erinevaid tööriistu, sealhulgas kiiretaustade eemaldamist, piltide redigeerimist, efekte ja palju muud. Paint.NET sobib suurepäraselt nii algajatele kui ka kogenud kasutajatele ning sellel on ka aktiivne kasutajate kogukond, kus saate küsida abi või jagada oma töid.

Pixlr

Pixlr on veebirakendus, mis võimaldab teil teha fototöötlust otse oma veebibrauseris. Sellel on kaks versiooni: Pixlr Editor, mis on sarnane Photoshopiga, ning Pixlr Express, mis pakub lihtsamaid fototöötlusvõimalusi. Pixlr’i kasutamine on lihtne ja intuitiivne ning lisaks sellele on olemas ka mobiilirakendused, mis võimaldavad teil tööd teha oma nutitelefonist või tahvelarvutist.

PhotoScape

PhotoScape on veel üks populaarne tasuta fototöötlusprogramm, mis pakub mitmeid erinevaid funktsioone. See sisaldab tööriistu piltide redigeerimiseks, fotokollaažide koostamiseks, gifide loomiseks ja palju muud. PhotoScape sobib suurepäraselt neile, kes soovivad teha kiireid ja lihtsaid muudatusi oma fotodele.

Fotor

Fotor on veel üks suurepärane tasuta fototöötlusprogramm, mis pakub palju erinevaid redigeerimisvõimalusi. Sellel on funktsioonid, mis võimaldavad teil reguleerida valgustust, kontrastsust, värvisättimust ja palju muud. Fotoril on ka spetsiaalsed filtrid ja efektid, mis võimaldavad teil anda oma fotodele erinevaid stiile ja meeleolusid.

Kokkuvõte

Need olid mõned parimad tasuta fototöötlusprogrammid, mis on praegusel turul saadaval. GIMP, Paint.NET, Pixlr, PhotoScape ja Fotor pakuvad kõik suurepäraseid võimalusi fotode redigeerimiseks ja töötlemiseks. Oluline on leida programm, mis vastab teie vajadustele ja oskustele ning võimaldab teil teha just selliseid muudatusi, nagu te soovite. Loodame, et see artikkel on teile kasulik ja aitab teil leida parima tasuta fototöötlusprogrammi.