Nullkulu

Nullkulu

mida teha tallinnas tasuta?

Mida teha Tallinnas tasuta

Kas olete jõudnud Tallinna ja teile tundub, et linn on põnev, kuid kulud võivad olla kõrged? Muretsege mitte, sest Tallinna külastamine võib olla odav ja vaatamisväärsused ja tegevused, mida saate teha, on palju.

Selle artikli eesmärk on anda teile teada, mida saate Tallinnas tasuta teha, et oma reisist maksimumi võtta.

Tasuta ekskursioonid linnas

Tallinnas on võimalik kogeda tasuta jalutuskäike vanalinnas, mis annab võimaluse avastada linna ajaloolist ja kultuurilist osa. Minge linnapargi ekskursioonile või Matkamine Konserveeritud piirkonda.

Uurige Tallinna kesklinna ajalugu

Külastage Tallinna kesklinna, tutvuge ajalooga näidetest nagu Vabaduse väljak, Aleksander Nevski katedraal, Toompea loss ja palju muid struktuure jne. Kui soovite aega veeta rannas, siis Tehnikaülikooli lähedal asuvas Männiku väli keskenduge Merko rannale.

Tasuta muuseumid linnas

Tallinna linnas leidub hulgaliselt muuseume, mis on tasuta külastatavad. Minge Ajaloomuuseumisse, Tallinna Linnamuuseumi või Kunstnike Liidu Maja muuseumisse, kus saate külastada ka suuri avamisi.

Viige oma pere tasuta kontsertile

Erinevad kontserdid toimuvad Tallinna linnas sageli tasuta osalemisega. Külastage Konservatooriumi esinemisi või Viru keskuse kohvikusaalide festivali, kus illustreerivate sõiduauto Eesti publiku ja Tallinna külastajate kontserdid.

Tasuta külastamine loomaaias

Tallinna loomaaias leidub suur hulk loomaliike, kes on tasuta vaadatavad. See annab võimaluse vaadata, kuidas loomad elavad, nende käitumist ja uurida, kuidas nad elutsüklis on.

Külastage linnaparke.

Tallinna linnapargid on ideaalne koht, et end proovile panna või vanade sõpradega mängides lõbusalt aega veeta. Linna parkides on liivakastid, kiiged, mägistatused ja palju muud. Külastus maksab üldjuhul 0 krooni.

Külastage kirikuid ja katedraale

Tallinna kesklinnas leidub palju kirikuid ja katedraale, mis on avatud külastamiseks ja osaletud tasu ei nõua. Lisaks soovitame külastada ka vanalinnas asuvaid kirikuid.

Avastage rannad

Tallinna lähedal leiad nii kaunid mererannad kui ka järveäärsed ujumiskohad. Külasta Merimetsa lage randa või Koplist igas linnast väljas.

Kokkuvõtteks

Tallinna külastamine võib olla üsna kallis, kuid kindlasti ei pea see nii olema. Tegelikult on palju võimalusi, kuidas saate Tallinna külastamist nautida ilma kulutusi tegemata. Kasutage meie soovitusi kohtadesse, kus saate oma aega (ja raha) kulutada ja avastada veel palju uut ja huvitavat.