Nullkulu

Nullkulu

kuidas seksides kauem vastu pidada?

Kuidas seksides kauem vastu pidada?

Tere armas lugeja! Seks on meie eludes väga oluline, kuid on võimalik, et sa satud olukorda, kus sa ei suuda kauem vastu pidada ja lõpetad liiga kiiresti. See võib olla hirmutav ja piinlik. Õnneks on mitmeid viise, kuidas saad seda probleemi vältida. Selles artiklis räägime sellest, kuidas seksides kauem vastu pidada.

Mis on liiga kiire ejakulatsioon?

Liiga kiire ejakulatsiooni ehk enneaegse seemnepurske all mõistetakse olukorda, kus orgasmi saabuvad liiga kiiresti. See võib juhtuda kas enne seksi, seksi ajal või kohe pärast seksi. See probleem mõjutab paljusid mehi. Liiga kiire ejakulatsiooni juhtumid erinevad, enamus juhtudel juhtub see kuni 2 minutit pärast seksi algust.

Miks enneaegne seemnepurse juhtub?

Enneaegne seemnepurse võib juhtuda paljude põhjustel. Kõige tavalisemad neist on stress, ärevus, närvisus või depressioon. Samuti võib see juhtuda seksuaalse kogemuste puudumise tõttu. Terviseprobleemid nagu kõrge vererõhk ja suhkrutaseme tõus võivad samuti mõjutada seksuaaltervist. Samuti võivad mõned ravimid enneaegse seemnepurskega seotud probleeme põhjustada.

Kuidas enneaegsest seemnepurskest abi saada

Kuidas enneaegsest seemnepurskest abi saada? Kõigepealt peaksid mehed keskenduma lõdvestumisele. See tähendab, et sa pead enda närvisüsteemi maha rahustama. Näiteks võid sa kasutada joogat või meditatsiooni. Samuti võib abiks olla kehaline aktiivsus, jalutuskäigud, ujumine ja muud füüsilised tegevused.

Teine võimalus, mis võib aidata, on kehaline massaaž. See võib olla kasulik lõdvestava toime tõttu ja aitab vältida enneaegset seemnepurset. Samuti võib abi olla sellest, kui enne seksi masturbatsiooni harjutada.

Räägi oma partneriga

Kui probleem ikka püsib, siis võiksid sa oma partneriga sel teemal rääkida. Sinu partner mõistab sind ning võib anda nõu, kuidas saaksid kauem vastu pidada. Paljud paarid kasutavad määrdeaineid või kondoomi. See võib aidata vähendada stimulatsiooni ja viivitada ejakulatsiooni.

Moodsate ravimeetodite võimalused

Oluline on ka meeles pidada, et tänapäeval on olemas erinevad ravimeetodid, mis võivad aidata. Kui sinu ejakulatsiooni probleem püsib, võiksid rääkida oma arstiga ravimite ja alternatiivsete ravi võimaluste kohta. Samuti võivad need ravimid aidata vältida muid seksuaaltervise probleeme.

Lõpetuseks…

Nüüd, kui sa tead, mis on enneaegne seemnepurse ja mis võib seda põhjustada, on sul juba mõned strateegiad, kuidas sellega toime tulla. Kuid ärge unustage, et pärast enneaegse seemnepurske probleemi lahendamist saab nautida seksi veelgi rohkem. Kui enneaegne seemnepurse hakkab mõjutama sinu elu, siis ära karda abi otsida. Oleme kindlad, et need soovitused aitavad sul olukorda parandada.

Lõpetuseks, vaatamata sellele, et enneaegne seemnepurse on tsükliline nähtus, pane meie nõuanded oma ellu ning kui seda ikka esineb, siis muret tud ei ole, sest ka sekis esinemine ei ole mingi võistlus ning sinu partneri rahulolu on eluteel kõige tähtsam. Edu sinule!