Nullkulu

Nullkulu

kuidas seksida naisega?

Kuidas seksida naisega

Seks on meie elu lahutamatu osa, kuid sageli ei räägita sellest piisavalt avatult. Võib-olla oled juba leidnud partneri, kellega soovid jagada intiimseid hetki, kuid ei tea, kuidas alustada. Või ehk oled alles otsimas endale partnerit ja soovid teada, kuidas paremini hakkama saada.

Käesolevas artiklis käsitleme 10 näpunäidet, mis aitavad Sul saada paremaks armastajaks ja nautida seksi rohkem.

Loo sobiv meeleolu

Seksuaalne erutus algab visuaalselt. Seega, veendu, et Sinu magamistuba oleks meeldivalt hubane, hämar ja seda ka teie voodi. Tuleb meeles pidada, et hea valgustus aitab kaasa nii Sinu kui partneri erutusele ning võimaldab Sul oma partnerit paremini tundma õppida. Kui soovid, võid proovida ka mängida muusikat, mis aitab Sul teravamalt tunda seksuaalsust.

Kommunikatsioon on kõige tähtsam

Seks põhineb usaldusel ja üksteisemõistmisel. Ole valmis rääkima oma soovidest ja vajadustest ning kuula ka oma partneri omi. Võta aega ja küsi, mida Sinu partner eelistab. Ole avatud uutele ideedele, kuid ära tunne ka survet proovida midagi, mida ise ei soovi.

Eelmäng on võti

Eelmäng aitab Sul ja partneril lõdvestuda ja süütada kirge. Võid proovida pai- ja suudlustehnikaid, kasutada massaažiõlisid või sooja vett. Ära unusta ka pesemist enne seksi, see on väga tähtis.

Esimesena võid tegeleda partneriga

Kui Sa võtad esimesena ette oma partneri rahuldamise, aitab see Sul oluliselt tõsta oma enesekindlust ja partner suhtub sellesse väga positiivselt. Alusta rahuldamisega suudluste ja paiatega, seejärel liigu edasi kliitori või nibu stimulatsiooniga.

Ära unusta Kondoome

Kondoomid kaitsevad Sind ja Sinu partnerit mitmesuguste sugulisel teel levivate haiguste eest ning takistavad ka planeerimata rasedust. Kondoomi kasutamine annab Sulle turvalisuse mugavuse kasuks.

Experimenteerimine

Proovige uusi asju ja leidke koos uusi lõbusaid positsioone. Ära tunne end ebamugavalt, kui midagi ei tööta, vaid proovige leida lahendus. Seks on nii palju enamat kui lihtsalt liikumine — see on ka midagi, mida tuleb kogeda alati koos. Seega, kasutage oma fantaasiat ja püüdke üksteisele meeldida.

Lobisemine ja naer

Seks ja naer käivad käsikäes. Vabasta oma partnerit koormast ja naerata. Umbes või lobisemine võib aidata muuta seksi lõbusaks ja lõdvestunud kogemuseks ning aidata ka mõlemal partneril oma soovide ja vajaduste väljendamisel.

Ära võta end liiga tõsiselt

Sa ei pea olema seksi proff. Isegi uue partneriga võib esimene kord olla närviline. Sa ei pea liiga palju muretsema, kuidas Sa välja näed või mida Sa teed, sest seks on loomulik ja lõbus tegevus.

Väikesed asjad loevad

Väikesed asjad nagu suudlemine, pai- ja massaažitehnika aitavad luua intiimse seose ja suurendada erutust. Kui soovid, võid proovida ka kanda pesu või riideid, mis tekitavad Sinus endas või Sinu partneris erilisi tundeid.

Lõpuks

Seks on intiimne ja füüsiline tegevus, mis nõuab usaldust ja kommunikatsiooni partnerite vahel. Pidage meeles, et seksi ei tohiks kunagi kogeda mingit survet. Kui Sa ja Sinu partner suhtlete avatult ja austades üksteise soove ja vajadusi, siis võid kindel olla, et teie intiimsed hetked on alati erilised ja rahuldustpakkuvad.