Nullkulu

Nullkulu

kuidas saada tasuta robuxe?

Kuidas saada tasuta Robuxe

Kui olete mängija Roblox, siis teate, et Robuxe on oluline kolmanda isiku raha, mida saate osta reaalse rahaga. See lisarasu võimaldab teil osta mänguosasid, riietust, relvi ja palju muud. Kuid kui otsite võimalust tasuta Robuxe saamiseks, on teil vedanud. Paljud võimalused on lihtsalt kättesaadavad, kui olete valmis natuke vaeva nägema.

Liitu lojaalsusprogrammiga

Paljud ettevõtted pakuvad oma klientidele tasuta auhindu või boonuseid lojaalsusprogrammide kaudu, kuid ka Roblox ei jää maha. Nad pakuvad tasuta Robuxe lojaalsusprogrammi kaudu, nii et kui olete aktiivne mängija, võite teenida tasuta Robuxe, lihtsalt logides sisse oma kontole iga päev. Kui kohalejõudmise taandub, saate tasuta boonuseid tehes ning teenida Robuxesid oma kontole. Te peate igapäevaselt lihtsalt logima sisse ja nautima mänge, kuid see võib võtta aega, enne kui märkate mingeid muudatusi.

Kasutage Roblox Affiliate-programmi

Roblox pakub isikliku soovituste süsteemi kaudu boonusi kõigile oma liikmetele. Sellest võite omakorda teenida ühe osa tasuta Robuxest. Kui saate oma sõbrad, kes pole veel Roblox liikmed, kutsuda Roblox mängu, annab see kümme protsenti boonust teile ja viidatud kasutajale kuni $ 20 kuus. See võib koguneb aeglaselt, kuid lõpuks on see üsna kasulik.

Tasuta Robux võistlustest

Võistlused on suurepärane võimalus teenida tasuta Robuxte ilma praegusest või tulevasest investeeringust. Mõned inimesed korraldavad Roblox võistlusi, mida saate leida sotsiaalmeediast või foorumitest. Kuid peate olema ettevaatlik, et mitte ühegi pettuse tagajärjel pingutama liiga palju, või veel hullem, kui teie konto ohustatakse.

Kasutage tasuta Roblox koodide

Sageli on kergem leida tasuta Roblox koodide foorumitest ja online kogukondadest. Neid saab kasutada erinevate Roblox mängude tasuta objektide ostmiseks või osta mängijate poolt loodud omadusi. Üks pehme kohtade võimalus koodide leidmiseks on Roblox foorumites, mängude tutvustustel ning mobiili- ja arvutirakendustes.

Kokkuvõte

Tasuta Robuxe teenimine ei ole nii keeruline kui see võib tunduda. Teil on vaja lihtsalt natuke tarkuse ja kannatlikkust, et leida Robi lojaalsusprogrammi, liituda affiliate-programmiga, osaleda võistlustel ja kasutada tasuta koodide võimalusi. Leiate neid võimalusi tegelikult küllaga kogukondadest, foorumitest ning internetist tervikuna. Kui kasutate neid võimalusi järjepidevalt, võite leida end märkimas tasuta Robuxe omas mängijakontol ning oma kogemusi veelgi paremini nautides.