Nullkulu

Nullkulu

kuidas saada tasuta minecrafti?

Kuidas Saada Tasuta Minecrafti – Tasuta Minecrafti Nullist Kasti

Tere tulemast juhendisse “Kuidas saada tasuta Minecrafti”. Kui olete üks paljudest, kes tahab mängida Minecrafti, kuid ei taha kulutada raha, siis on teil õnne. Selles artiklis uurime mõningaid meetodeid, kuidas saada tasuta Minecrafti ilma raha kulutamata.

Mis on Minecraft?

Minecraft on keskkonna loomise, ellujäämise ja avastamisega seotud mäng. Minecrafti kogukond on kasvanud tohutult alates esimesest väljalaskest aastal 2011. Minecraft on saanud rikkalikust popkultuuri ajaloost üks suurimaid mänge, tõmmates enda poole rohkelt mängijaid.

Kuidas osta Minecrafti?

Vaatamata sellele, et väga paljud inimesed tahavad mängida Minecrafti, ei ole kõik aga nõus selle eest raha kulutama. Minecrafti ostmiseks on vaja tasuda JAVA Edition eest, mis on praegu hinnaga 23,95 €. Kui soovite osta Windows 10 Edition mängu, siis see maksab 27,45 €.
Kui oled õppur, siis soovitan kindlasti õpilaspiletit küsida, et võimalikult soodsalt Minecrafti osta.

Kuidas saada tasuta Minecrafti?

Kuigi Minecrafti saab osta, on olemas ka võimalus saada tasuta Minecrafti. Järgnevalt uurime mõningaid meetodeid, kuidas saada oma Minecrafti kogemus lihtsalt tasuta.

Meetod 1: Tasuta Minecraft tervituskingitusena

Minecraft pakub uutele mängijatele võimalust saada Minecrafti kaudu tasuta tervituskingitusena. Selleks on vaja registreeruda ja mängu alla laadida Minecrafti ametlikul lehel. Kui sa oled uus mängija, siis saad võimaluse proovida Minecrafti tasuta enne, kui otsustad, kas soovid selle tasu eest osta või mitte.

Meetod 2: Minecrafti ühistu

Minecrafti kommuun ja sõpruskond on tohutu. Kui sul pole raha, kuid tahad mängida Minecrafti, on üks võimalus saada tasuta Minecrafti lihtsalt küsides oma sõprade käest kasutatud kontot. Paljud inimesed võivad omada Minecrafti kontot, mida nad ei kasuta, ja nad oleksid rõõmsad, et olete huvitatud. Ärge unustage, et kui sa kasutad kellegi teise Minecrafti kontot, siis pead austama nende reegleid kontot kasutades.

Meetod 3: Kasuta Minecrafti demo

Kui oled alles Minecrafti maailmas uus, siis võid kasutada ametlikku Minecrafti demo versiooni, mis annab sulle võimaluse jälgida, kuidas mäng üldse käib ja mis üldse on Minecraft. Mängimiseks ei pea registreeruma, ning ka raha ei pea kulutama. Pärast demo versiooni lõpetamist saate otsustada, kas osta Minecrafti või mitte.

Meetod 4: Rakenduste punktid

Mõnikord on soodsam osta Minecraft mängu kaudu rakenduste poe vahendusel., Rakenduste poest ostude tegemiseks on võimalik teenida punkte, mida saab hiljem kasutada neile sobivates poes. See meetod ei võta küll väga palju aega, kuid kui olete juba kasutanud rakenduste poe teenuseid, võib olla hea mõte proovida kasutada rakenduste punktide puhvrit tasuta Minecrafti ostmiseks.

Meetod 5: Turniirid

Minecraft turniirid võivad anda võimaluse tasuta saada Minecraft. Paljud internetis toimuvad turniirid pakuvad võimalust võita muljetavaldavaid auhindu, kaasa arvatud tasuta kopse Minecrafti mängu jaoks. Enamasti tuleb turniiril osalemiseks mingi panus teha.

Kokkuvõtteks…

Kokkuvõtteks tuleks märkida, et tasuta Minecrafti otsimine ei pruugi olla kõige parem viis, kuidas mängida Minecrafti. Kuid kui te otsite võimalust tasuta Minecrafti saada, siis on teil mõningaid võimalusi, mida saate proovida. Lihtsalt järgige meie nõuandeid ja saate tasuta Minecrafti.