Nullkulu

Nullkulu

kuidas peletada vareseid?

Kuidas peletada vareseid – kõik, mida peaksid teadma

Vareseid võib leida kõikjal, kuid kui nad ründavad sinu vara või tekitavad müra oma kratsimisega, võib see tekitada probleeme. Kuidas siis hoida varesed eemal oma vara pealt ja elada rahulikult? Peale lendamise ja lindude püüdmise pole lihtsaid lahendusi, seega otsime välja mõned tõhusad viisid vareste peletamiseks sinu vara pealt.

KASUTA KRAKSID
Varesed kardavad müra. Paljud inimesed juba kasutavad kraakse, et peletada vareseid. Kraaksidega saab loodusest tulnud lindude liikumist simuleerida. Kui sul pole kraakse, saad video või heli neist internetist tasuta alla laadida. Kuid võta teadmiseks, et varesed võivad kraaksidega harjuda, seega muuda nende paigutust ja järjekorda korrapäraselt.

KASUTA HIRMUPILLE
Teine efektiivne viis vareste peletamiseks on hirmupille kasutades. Hirmupillid võivad olla kuulikindlad ja mitteametlikud. Kuulikindlad hirmupillid võivad tuua segadust linnule ja hoida neid eemal. Kindlasti lisa hirmupillid erinevatesse kohtadesse, sest varesed võivad õppida, et kohas, kus nad esimest korda mõne hirmupilliga kokku puutusid, pole enam ohtu.

KASUTA ULTRAHELI APARAATE
Ultraheli aparaadid on saadaval mitmesugustes suurustes ja kujundites. Kui need on sisse lülitatud, eritavad need helilaineid, mida inimesed ei kuule, kuid mis on loomadele, sealhulgas varestele ebameeldivad ja võivad neid peletada. Need ultraheli aparaadid pakuvad pikaajalist kaitset ja on ka loomadele ja keskkonnale ohutud.

KASUTA LINDUDE PÜÜGIVÕRKE
Lindude püügivõrgud võivad olla teine ​​hea viis vareste peletamiseks. Need võrgud on valguskindlad ja väga vastupidavad. Need on valmistatud sünteetilisest materjalist ja neid saab kohandada erinevatesse kohtadesse. Võrgud on teravate servadega, et nende järgi ei oleks võimalik lihtsalt tualetti ehitada. Samuti ei jää kinni teisedki loomad, seega ohustamata nende elu.

KASUTA VARESTE PELETAMISE LEHTI
Vareste peletamise lehed koosnevad tavaliselt polüpropeenist või mõnest muust plastiliigist, mis võib tekitada varestele müra ja häireid. Soovituslik on paigutada need puude otsa või maapinnale. Pea meeles, et varesed võivad juurdeosatama ja harjuda ka nende peletamismeetoditega, seega pole üksnes piisav ühe peletusmeedia paigaldamisest.

KASUTA HULGIMÜÜJAT
Hulgimüüja võib aidata vältida vareste ründamist. Nad pakuvad spetsiaalselt varestele mõeldud kemikaale ja mürke. Pea meeles, et enne nende kasutamist tuleb tarbijakaitseametiga kooskõlastada nende kasutamine. Varesed ei pruugi mõnikord ka saada toiduga piisavalt vett ja toitu ning siis saavad segadust veelgi.

LOODUSLIKE TAIMED KUI VARESTE PELETAMISE VIISID
Sõltuvalt asukohast, kus varesed on, võivad looduslikud taimeid olla tõhus viis nad eemal hoidma. Varesi võib eemalehoida näiteks kadakate, kadakate tarvis võid osta e-poe kadakahunniku ja männioksadega. Nimelt ei meeldi varesed sidrunkaadri, kadaka, astelpaju ja teiste hapukate viljadega seemnete maitsele. Pea meeles, et looduslikud valikud ei ole 100% -line vahend vareste peletamiseks.

Kokkuvõtteks: vareste peletusmeetodite valik võib veidi aega võtta, kuid õigete meetodite leidmisega võib elu rahulikumaks muutuda. Peatage ja kuulake, mida varesed ütlevad, üritage uurida, mis on nende käitumise taga. Kasutage üht või mitut meetodit ja koostage oma plaan oma konkreetseks sõltumata sellest, millise valiku sa tegelikuks viiks. Võib loota, et suudate varesed teie vara piires hoida ja end mugavalt tunda.