Nullkulu

Nullkulu

kuidas peletada linde?

Kuidas peletada linde
Linnud võivad olla kaunid ja tervitatavad, kui nad lendavad vabalt pargis või metsas, kuid nende poegimine ja toitmine võib olla tüütu, kui see toimub sinu territooriumil. Kui soovite õppida, kuidas peletada linde, siis on see artikkel teile. Selles artiklis uurime, kuidas peletada linde kahjustamata neid ning keskkonda.

Linde võib peletada lihtsate ja looduslike meetoditega. Meie loodus on selleks hea ressurss, võimaldades meil tõhusalt linde eemale tõrjuda ilma kahjustamata.

Looduslikud lõhnad
Linnud tunnevad lõhna ära ja kasutavad seda navigeerimiseks. Seega, kui kasutate looduslikke lõhnu, mis ei ole meeldivad, peletate linnud eemale. Nende hulka kuuluvad piparmünt, eukalüpt, lavendel, äädikas, sidrun, kohvesed terad jne. Kui hajutate neid lõhnu territooriumil, mida soovite kaitsta, peletate linnud minema.

Pritsmepudelid
Linnud võivad olla paanikas, kui neid kastetakse veega, mis on seetõttu väga tõhus. Piisab kahetre veeprahmast lindude peal ja nad saavad paanikahoogu, pealt lähenedes inimesega seostama. See kiirendab nende evakueerumist, kahjustamata neid.

Tehisvarjud ja nöörid
Kui riputate oma territooriumil värvilised nöörid või paarid, siis peletate linnud minema. Linnud arvavad nende nähes, et need on inimliikumised ning koheselt eemaldatakse neid. Samuti, kui riputate värvilisi tekke, need meenutavad ulgvas koeri ning linnud kaovad kiirelt.

Kassikoerad
Kassikoerad on loomulikud linnuvaenlased. Kui soovite, et teie territooriumil pesitseksid kodulinnud rahulikult, siis solidaarsusperioodil tuleb lasta oma koeral ja kassidel selle piirkonnaga ja nende elukorraldusega tutvuda.

Muusika
Linnud peletavad helid eemale, seega võite valida territooriumil erinevat tüüpi muusikat, mis ei ole lindudele meelepärane ning see võib neid eemale tõrjuda. Valige tugev rütmi või raske bassiga muusika ning seda võite lasta mängida territooriumil põõsatagune soodne katve.

Linnupeletaja
Linnupeletaja lõhub ettevalmistatud linnupesade vahel liikumise linde territooriumil ning nad kaovad kiirelt ettevalmistatud lammutusel, eriti kevad- ja suveperioodidel.

Liikumine
Kui soovite oma territooriumil linnud ära tõrjuda, siis liikuge sellel. Linnud võivad tunda inimtegevusest tulenevat ohtu ning kui teie hoovis toimub piisav liikumine, siis päevalapsed lihtsalt teavad, et selles kohas olles pole need rahulikud.

Kokkuvõtlikult, siis leidub mitmeid viise, kuidas peletada linde eemale, kuid need üldiselt ei kahjusta linde ega ka keskkonda. Siiski, enne mis tahes meetodi kasutamist tuleks konsulteerida spetsialistidega, et tuvastada meetodi tõhusus ning kooskõla kohalike seaduste ja määrustega.

Lindudega seotud probleemide lahendamiseks tuleb meeles pidada, et linnud on lihtsalt teie territooriumil otsimas parimat võimalust ellujäämiseks. Meie elupaikade laienemine on piiranud nende loomulikku elukeskkonda, mistõttu võttes õigeid meetmeid, saame tagada nende kaitsmise ning elupaiga lahendamise ka nende vaatenurgast.