Nullkulu

Nullkulu

kuidas panna kondoomi peale?

Kuidas panna kondoomi peale: Lihtsad ja efektiivsed sammud

Kui soovite kaitsta ennast ja oma partnereid soovimatu raseduse ja sugulisel teel levivate haiguste eest, on kondoom kindlasti turvaline viis intiimsuse nautimiseks. Tasuks teada, et õige kasutamise korral on kondoomid äärmiselt usaldusväärsed, kuid teadmatus ja ebakindlus nende kasutamisel võivad viia nende ebaefektiivse kasutamiseni. Siin on juhised, kuidas panna kondoomi peale nii, et see oleks mugav ja kaitseks teid tõhusalt.

Samm 1: Kontrollige kondoomi pakendit ja aegumiskuupäeva

Enne kasutamist kontrollige pakendit ja veenduge, et kott on terve. Ärge kasutage kondoomi, mis on kahjustatud, koolutatud või aegunud. Iga kondoomi puhul on märgitud ka aegumiskuupäev, seega veenduge, et kuupäev ei ole möödas.

Samm 2: Avage õrnalt pakend
Kondoomi avamiseks ärge kasutage teravaid ega vahendeid. Avage pakend ettevaatlikult ilma kondoomi kahjustamata.

Samm 3: Kontrollige kondoomi suunda
Enne kondoomi pealepanekut veenduge, et olete õigel poolel kondoomi otsa kinni hoides ning kondoomi ots on suunatud väljapoole.

Samm 4: Veenduge, et peenis on erekteeritud
Kondoomi kasutamisel veenduge, et peenis on piisavalt erekteerunud ja valmis ümber panna kondoomi. Erektilise seisundi tagamiseks ärge lase sellel kaua aega venitada.

Samm 5: Asetage kondoom peenisele
Kui olete veendunud, et peenis on piisavalt erekteerunud, rullige kondoomi ülaosa peenise peale, hoides kondoomi alust. Seejärel rullige kondoomi ülejäänud osa peenisele, hoides kindlalt kondoomi alusel ja veendudes, et kondoom kataks peenise täielikult.

Samm 6: Veenduge, et kondoom oleks kindlalt paigas
Enne seksi alustamist veenduge, et kondoom oleks kindlalt paigas. Tõmmake kondoomi otsa, et eemaldada õhk ja vältida kondoomi rebenemist. Kontrollige, et kondoom ei libiseks ega liiguks, ning alustage seksi.

Samm 7: Eemaldage kondoom peeniselt õigesti
Kui olete lõpetanud seksi, veenduge, et lõpetate korralikult ja eemaldage kondoom hoolikalt peeniselt. Hoidke kondoomi alust ja tõmmake kondoom alla, et see ei jätaks seemet laiali. Ärge kunagi kasutage sama kondoomi uuesti ja visake see prügikasti.

Lõppjäreldus:

Kondoomi kasutamine on lihtne ja tõhus viis seksi nautimiseks koos turvalisusega. Kondoomi kasutades järgige kindlasti neid lihtsaid samme, et tagada kondoomi efektiivne ja turvaline kasutamine. Kondoomi panemine on harjutamise asi, nii et hoidke alati käepärast varu kondoomi ja treenige regulaarselt nende kasutamiseks. Lisaks kasutage alati parimate kvaliteediga kondoomi, mis sobivad teile ja teie partnerile. Ole kindel ja naudi seksi täiel rinnal koos turvalisusega.