Nullkulu

Nullkulu

kuidas kondoomi peale panna?

Miks kondoomi kasutamine on tähtis?

Kondoomi kasutamise tähtsus seksuaalsete haiguste ja soovimatu raseduse ennetamiseks on hästi teada. Kuid sageli ei räägita piisavalt sellest, kuidas kondoomi õigesti peale panna. Kondoomi ebakorrektne kasutamine või vale paigutus võib tõsta haiguste nakatumise riski ja isegi muuta kondoomi efektiivsuse nullilähedaseks.

Kondoomi õige paigutamise sammud.

Kondoomi pealepanemine on lihtne, kui teadsite selle õiget meetodit. Järgnevalt on toodud juhised kondoomi õigeks pealepanemiseks:

Samm 1: Kuidas valida sobiv kondoom?

On olemas mitut tüüpi kondoome, mis erinevad materjali, kuju ja suuruse poolest. Laiuse poolest sobib kondoomide suurus tavaliselt peenise läbimõõdu järgi. Valige kondoom, mis on teie jaoks mugav ja sobib hästi. See on peamine, mida peate silmas pidama, kui soovite tagada turvalise ja nauditava seksuaalelu.

Samm 2: Kondoomi õigeks avamiseks kasutage korrektset tehnikat

Enne kondoomi pealepanemist veenduge, et selle pakend ja terviklikkus oleksid korras. Võtke kondoom pakendist, torgates seda sõrmega ettevaatlikult, nii et see ei kahjustaks kondoomi sees olevat kaitsekilet. Teise käega suruge lapse rinnaga sarnast otsa kergelt ja keerake see paar korda ümber lapsevarre, keerates seda veidi aeglasemalt kui spiraal. Kondoom peaks olema piisavalt pingul, kuid mitte liiga tihe.

Samm 3: Kondoomi paigaldamine on lihtne

Peenise pealepanemine kondoomile peaks olema sile ja lihtne, veenduge, et teie partner on valmis. Kui peenis on erekteeritud, eemaldage kondoomi otsast kaitseriba. Soovitatav on kondoomi kasutamisel piisavalt libestada, see võib suurendada naudingu ja libisemise tundeid vahekorra ajal. Kondoom tuleb peenise peale panna ja seejärel seda alla rullida ja peenisele jätta. Kui olete kondoomi korralikult paigaldanud, peaks selle ots olema veidi väljaspool peenist, kaitstes seega sõrmede ja nahka.

Samm 4: Kondoomi eemaldamine pärast seksi

Kondoomi eemaldamine on oluline pärast seksi lõppu. Siin toimige nii: hoidke kondoomi otsa ja väljastpoolt peenist, tõmmake kondoom aeglaselt peenise pealt. Sulgege kondoomi otsas olev kummipael, et vältida sperma ja muude kehavedelike lekkimist.

Selleks, et tagada piisav turvalisus ja vältida ebameeldivaid olukordi, on soovitatav kasutada uut kondoomi igas vahekorras, eriti kui olete uue partneriga või olete hiljuti seksuaalselt aktiivseks muutunud.

Kokkuvõte

Kokkuvõttes on kondoomide kasutamine ja korrektne paigaldamine seksuaalvahekorra ajal väga oluline, kui soovite ennetada võimalikke haigusi ja soovimatut rasedust. Peamine on valida kondoomi suurus vastavalt oma individuaalsele vajadusele ja kasutada korrektset paigaldustehnikat. Samuti veenduge, et vahetate kondoomi igas vahekorras, et vältida nakkushaiguste ja soovimatu raseduse tekkimist.

Loodetavasti on see artikkel aidanud teil mõista kondoomi pealepanemise tähtsust, miks see on nii oluline ja kuidas seda õigesti peale panna. Järgides meie juhendit saate hoida end ja oma partnerit turvalisena seksuaalvahekorra ajal.