Nullkulu

Nullkulu

kuidas nohust kiiresti lahti saada?

Kuidas Nohust Kiiresti Lahti Saada

Nohu on väga tavaline haigus, mis tabab igal aastal miljoneid inimesi üle kogu maailma. Kuigi nohu pole tavaliselt tõsine haigus, võib see olla väga ebamugav ja häiriv. Kui otsite looduslikke viise, kuidas nohuga võidelda, siis olete õiges kohas.

Kuidas Nohust Kiiresti Lahti Saada

Siin on mõned looduslikud viisid, kuidas nohust kiiresti lahti saada:

Sibul ja Küüslauk

Sibul ja küüslauk on suurepärased looduslikud vahendid, mis aitavad võidelda nohu vastu. Sibul sisaldab allitsiini, mis aitab võidelda bakterite vastu ja parandab hingamisteede tervist. Küüslauk sisaldab aga aineid, mis aitavad suurendada immuunsust ning võidelda nohu ja teiste haiguste vastu. Kui soovite kasu saada sibula ja küüslaugu tervislikest omadustest, võite proovida neid lisada oma söögikordadele või teha neist spetsiaalset teed.

Ingver

Ingver on tõestatud looduslik ravim, millel on tõeliselt võimas mõju nohule ja teistele hingamisteede haigustele. Ingver sisaldab gingerooli, mis on tugeva antibakteriaalse ja põletikuvastase toimega. Kui otsite viise, kuidas vabaneda nohust looduslike vahendite abil, võiksite proovida valmistada ingverist teed. Saate seda serveerida meega ja sidruniga, mis aitavad veelgi kiiremini taastuda.

Tsitrusviljad

Apelsinid, sidrunid ja greibid on täis C-vitamiini, mis on väga oluline immuunsüsteemi toetamiseks ja nohu vastu võitlemiseks. Kui olete haige, võiksite proovida neid tsitrusvilju tarbida nii tihti kui võimalik. Saate neist valmistada ka värskendava kokteili, mis aitab teil tunda end paremini ning kiirendab taastumist.

Auru sissehingamine

Auru sissehingamine on tõestatud viis, kuidas võidelda nohu ja teiste hingamisteede haigustega. Selle meetodi abil pääsevad hingamisteedesse ained, mis aitavad leevendada nohu, ninakinnisust ja muid sümptomeid.

Võite proovida auru sissehingamist taimsete õlide abil, eukalüptiõli näiteks. Leotage oma nägu kuuma veega täidetud kaussi ja asetage peal mine’t mõni tilk eukalüptiõli. Hingake auru sisse umbes 10-15 minutit, kuni tunnete end paremini.

Kuumad vedelikud

Tee, puljong ja muud kuumad vedelikud on suurepärased võimalused, et suurendada niiskust hingamisteedes ja aidata võidelda nohu vastu. Samuti võivad need vedelikud aidata vältida dehüdratsiooni ja parandada keha üldist tervist.

Puhkus

Puhkus on äärmiselt oluline, eriti kui olete haige. Keha vajab puhkust, et taastuda ja võidelda infektsioonidega. Veenduge, et võtaksite piisavalt aega puhata ja ennast tunda paremini.

Kokkuvõte

Need on vaid mõned looduslikud viisid, kuidas nohust kiiresti lahti saada. Kui soovite vabaneda nohust ja teistest hingamisteede haigustest looduslike vahendite abil, siis proovige neid meetodeid ja kindlasti leiate endale sobiva.

Looduslikud abivahendid nohu leevendamiseks on paljud ja nad aitavad tõepoolest hakkama saada. Kui olete haige, võtke aega enda eest hoolitsemiseks ning taastumiseks. Kasutage neid looduslikke vahendeid, et tunda end paremini ja kiiremini taastuda.