Nullkulu

Nullkulu

kuidas naisele keelekat teha?

Kuidas Naisele Keelekat Teha: Sõrmust Suuseksini

Keelekatse ehk oraalne seks on paljude paarisuhetes olnud üheks põhiliseks intiimseks tegevuseks. Kahjuks on aga paljudel meestel raskusi keelekatega, eriti kui tegemist on uue partneriga. Kuidas naisele keelekat teha, ilma et see tunduks sunnitud või ebamugav? Siin on mõned nõuanded.

Alustage Sinnakasjulgusega
Keelekate saab alguse üldjuhul eelmängu käigus, kui partnerid puutuvad esimest korda kokku. Kõige olulisem on alustada sinnakasjulgusega, sest naine võib tunda ebakindlust ja võibolla ka piinlikkust. Kui mees on kindel ja enesekindel, võib see aidata naist lõdvestada.

Kõige Olulisem on Korralik Hügieen
Hoolitsege oma suuhügieeni eest. Halb hingeõhk võib tappa igasuguse erutuse, nii et kindlustage ennast värskelt pestud hambad ja mündimaitseline suuvee. Nii saate olla kindel, et teie partner võtab teiega meeleldi suhu.

Teadke, Mida Ta Tahab
Kui te olete naisele anda keelekat, on oluline teada, mida ta tahab ja mis teda erutab. Küsige temalt, millised on tema lemmikud ja mida ta ei soovi. Tee kindlaks, et teie tegevused vastavad tema soovidele.

Kõrvalekalded Keelatud
Keelekate võib olla üks kõige intiimsemaid asju, mis kaasneb seksiga. Kuid on mõned asjad, mida ei peaks tegema. Näiteks võib mõne naise jaoks olla piinlik, kui suhtepartner kasutab keelt päraku juures. Teine oluline asi, mida meeles pidada, on see, et alati tuleb partneri nõusolekut hoida.

Sõrmed Sisse!
Enne, kui üldse mõtleme keelekate pakkumisele, võiks uurida naist ka sõrmedega. Seda kutsutakse finger-fucking’iks ning on keelekatsest esimeses faasis raskemat sorti, kuid samuti hea viis, kuidas naine saab orgasmile lähemale viidud.

Ärge kiirustage
Keelekate ei ole kiirustamine ja seda enam ei tohiks esinemisnärve suruda peale. Alustage aeglaselt, andke oma keelele aega klitorise korralikuks leidmiseks ja usaldage oma intuitsiooni. Tundke ka partneri reaktsioone, kui midagi talle väga ei meeldi, peaks ka ise edasi liikuma.

Aeglane ja Kindel
Alati on oluline pidada meeles, et keelekate ei ole kiire tegutsemine, vaid rahuliku ja kindla režiimi ooteaeg nii öelda. Kui olete juba naise lõppspurti juures, siis ole kindel hingest ja ihust, et see viimane liigutus täidab teda rahuldustunde või orgasmiga.

Kuidas Liikuda?
Üldjuhul ei ole korrektset tehnikat ja meetodit, kuidas keelekat pakkuda. Igal naisel on oma individuaalne maitse ja tunnetus, seetõttu tuleks ennast ja oma keelekeelt partneri orgasmi suunas orienteerida. Mõnikord saab olla kasulik mitu erinevat tehnikat ja liigutusvariatsiooni korra sisse viimine.

Kui Kaua Tegutseda?
Keelekate on hea viis, kuidas naine orgasmile jõuda. Kuid kui kaua peaks keelekat hoidma, et saavutada ideaalset tulemust? Siin võiks ainult järele proovides vastuse saada. Kuid pidage meeles, et kannatlikkus on oluline, sest mitte iga naine ei saa orgasmile kiirelt läheneda.

Ära ole Vladimir Putin
Vaatamata meeste üldtunnustatud tugevale iseloomule ei pruugi see neid keeletoimingutest kasuks tulla. Proovige olla vähem isepärane ja suurema jutukusega ning mängige tüdrukutegemisi ja usaldage ka partnerite avameelsust.

Kokkuvõtteks on oluline meeles pidada: iga naine on erinev ning seetõttu pole ühtset retsepti naisele keelekate pakkumisel. Kui teie eesmärk on naisele keelekate pakkuda, siis peate olema kindel, usaldage oma intuitsiooni ja kuulake oma partneri soove. Keelekate on intiimne ja eriline tegevus, millest hoidumine vähendab tõenäoliselt sinu partneri rahulolu.