Nullkulu

Nullkulu

mida kinkida sõbrapäevaks naisele?

Mida kinkida sõbrapäevaks naisele

Sõbrapäev on juba varsti käes ja ehk otsid sa ideid kingituseks oma armsamale naisele. Siin on mõned toredad kingiideed, mis võiksid talle kindlasti meeldida.

Lilled
Lilledega ei lähe kunagi mööda. Kuid selle asemel, et osta tavalisi punaseid roose, proovi midagi erilisemat! Näiteks imelised orhideed, võluvad freesiad, romantilised pargiroosid või eksootilised ananassililled. Kaunid lillekimbud on alati hea kingitus.

Šokolaad
Kas sinu naine armastab šokolaadi? Siis võid kindlasti talle šokolaadi kinkida. Kuid seekord vali midagi erilisemat kui tavaline šokolaadikarp. Proovi näiteks Belgia šokolaati, mida on saadaval erinevates maitsetes. Või valmista ise šokolaaditarretis, mis on veelgi personaalsem.

Kinkekaart spaasse või ilusalongi
Tänapäeval ei taha naised enam ainult materjalist kingitusi, vaid hindavad ka kogemusi. Seega võid talle kinkida kinkekaardi spaasse või ilusalongi, kus ta saab endale lõõgastava päeva või iluprotseduure nautida.

Kõrvarõngad
Kõrvarõngad on alati stiilne kingitus. Vali midagi tema maitsele vastavat, olgu selleks minimalistlikud teemandid või boheemlaslikud sulgkõrvarõngad. Kui sul katsetamisega julgust on, võid proovida ka helmeid või geomeetrilisi kõrvarõngaid.

Personaalne kingitus
Teil on kindlasti mälestusi ja hetki, mis on ainult teie omad. Miks mitte need kalliks kingituseks muuta? Tee talle album, kus on teie ühised fotod. Või valmista pildiraam, kuhu olete koos pildistatud. Teine tore idee on valmistada õrnust täis kirja, mis selleks päevaks eriliseks muudaks.

Parfüüm
Teine hea kingitus on parfüüm. Kuid enne ostu sooritamist veendu, et oled tema maitse eelnevate kingituste ja vestluste põhjal tabanud. Kui sa oled kindel, et tead tema lemmiklõhna, on see väga hea kingitus. Kui mitte, siis vali midagi neutraalset ja õrna.

Kalliskivid
Ehted on alati hea kingitus, kuid kui soovid teda tõeliselt üllatada, siis vali kalliskivid. Näiteks särav teemant, või eksootiline merevaik. Kui neljapäev on tema sünnipäev ja soovid veelgi erilisemat kingitust, siis proovi sünnikivi, mis on aprilli kuu kivi, teemant.

Lõpetuseks
Sõbrapäevaks kingituse valimine võib olla keeruline ülesanne, kuid loodetavasti aitasid need kingiideed sul ideid leida. Oluline on valida midagi, mis tema maitsele vastab ja talle heameelt pakub. Samuti on tähtis, et kingitus oleks isikupärane ja eriline, sest sellele päevale peab jääma loodetavasti positiivseid ning toredaid mälestusi.