Nullkulu

Nullkulu

kuidas lõpetada sokki?

Kuidas lõpetada sokki

Oled sa ka väsinud sokkide lõpetamisega seotud ebamugavustest ja tüütu tegevuse pärast? Võib-olla pole sul olnud õigeid juhendmaterjale, et aidata sul oma kudumisprotsessi optimeerida. Selles artiklis räägime põhjalikult sokkide lõpetamisest ja kuidas seda protsessi lihtsustada.

Sokkide lõpetamiseks on vaja läbi viia järgmisi samme:
Soki kudumine
Soki avatud silmuste kinnitamine
Soki otsa kinnitamine
Niidilõnga lõikamine

Igal sammul on oma spetsiifilised nõuded ja kohandused selleks, et sokkide lõpetamine oleks õnnestunud. Alustame esimesest sammust, soki kudumisest.

SOKI KUDUMINE

Sokkide kudumine algab jalgade kudumisest. Siin on mõned juhised, kuidas seda teha:

Mõõda jala suurust ja kogu vajalik informatsioon. See aitab määrata selle, kui palju silmuseid peab alustama ja lõpetama, samuti kui palju ridu on vaja kududa.
Alusta kandist. Koo kaks rida parempidi, siis kolm rida tagurpidi. Korda seda protsessi kuni 35 korda.
Koo kannalaps. Tee parem siit otsast auk dioodist, mille järel aseta see mõneks ajaks ootele. Seejärel võta tagumine osa ja alusta kudumist. Jätka kudumist, kuni ainult mingi kindel arv silmuseid on alles.

SOKI AVATUD SILMUSETE KINNITAMINE

Kui oled jõudnud nüüd teise sammu juurde, siis sa ei saa enam kududa ümber kanna. Siin on, mida pead tegema:

Kanna soki sisse ja tõmba lõng üles soki tagaosasse. Seejärel koo viimane silmus vasakust nõelast üle kõige parempoolsesse nõelasse.
Koo kaks silmust parempidi ja koo järgmine nurksilmus. Siin on sul kaks võimalust: saad kas alustada kudumist ühe silmuse kohta või kasutada kahe silmuse kudumise meetodit.
Korda neid kahte samme kuni jalg on täielikult kaetud.

SOKI OTSA KINNITAMINE

Sokist väljaastumine on nüüd lõppenud ja on aeg kinnitada varbaosad. Siin on mõned näpunäited:

Kasuta õiget tooni ja sarnast lõnga.
Sulgege soki ninakujuline avauk. See on kõige raskem osa soki lõpetamisel. Kuid õige kogemuse korral saate seda teha sujuvalt.
Koo sokk lõpuni. Kasutage oma mõlemaid sõrmi, et valmis tehtud kudumist erinevates kohtades venitada.

Kui oled soki lõpetamise protsessi lõpetanud, siis ei jää sul muud üle, kui lõigata niidilõnga abil sokk lõpuni. Kuid enne lõplikku lõikamist veendes, et kõik otsad on korralikult kinni. Kontrolli kõik silmused üle ja veendakse, et kõige silmused on tihedalt kokku klappinud.

KOKKUVÕTE

Sokkide lõpetamine võib tunduda keeruline ja tüütu, kuid õige juhendamise ja praktikaga saate selle protsessi optimeerida. Alustages alusest, kanna soki sisse ja lõigake korralikud otsad. Peamine on mitte jääda protsessi käigus maha ja julge olla erinev.

Loodame, et see artikkel aitas sulle mõnes osas sokkide lõpetamise protsessi kviitada. Kui soovite rohkem juhendeid, saate alati otsida lisainformatsiooni sokkide lõpetamise kohta. Ära kunagi anna alla ja jätkake oma kudumistööd.