Nullkulu

Nullkulu

kuidas laadida muusikat telefoni?

Kuidas laadida muusikat telefoni

Tänaseks on muusika kandmine väga erinevatele seadmetele väga lihtsaks muutunud. Kui varem oli vajalik kanda muusikat CD-plaatidel või MP3-mängijatel, siis täna saab muusikat kuulata oma telefonis. Kodusest muusikamängijast rääkimata. Kuid paljudel inimestel on endiselt raske mõista, kuidas muusikat oma telefonile kättesaadavaks teha. Selles artiklis räägime üksikasjalikult, kuidas oma telefoni muusikat laadida.

Kasutage õiget tarkvara

Mõnede telefonide puhul pole vaja midagi alla laadida, kuna need on eelnevalt varustatud mitmesuguste tarkvaradega, et muusikat otse telefoni laadida. Enamik nutitelefone toetab MP3-failide voogesitust, kuid mängida saab ka muid faile. Seetõttu on väga oluline leida õige tarkvara, mis toetab õiget failitüüpi, mida soovite oma telefonile laadida.

Laadige muusikat alla vaid usaldusväärsetelt veebisaitidelt

Enne muusika allalaadimist peaksite olema kindel, et olete usaldusväärse veebisaidi juures. On palju saite, kust muusikat saab allalaadida, kuid neist enamikul on seadme või arvuti nakatamise oht. Muusika allalaadimiseks soovitame kasutada ainult usaldusväärseid saite või rakendusi, näiteks Spotify, Apple Music, Tidal või Google Play Muusikat.

Muusika edastamine arvutist telefoni

Kui teil on muusikat oma arvutis, mida soovite oma telefoni kanda, on mitmeid viise, kuidas seda teha. Näiteks Mac-arvutitel on iTunes, mis võimaldab kogu teie muusikakogu ka telefoni edastada. Windowsi arvutitel võite kasutada rakendust nimega Windows Media Player, mis toimib sarnaselt. Helifaile saab edastada ka Bluetoothi ​​abil.

Laadige muusikat allalaadimisrakenduste kaudu

Mitmed allalaadimisrakendused võimaldavad kasutajatel muusikat otse telefoni laadida. Mõne allalaadimisrakenduse eelised võivad sisaldada laulude soovitusi ja uue muusika soovituste kuulamist. Ole ettevaatlik, milliseid allalaadimisrakendusi kasutate, kuna mõned neist võivad nakatada teie seadet pahavara või viirusega.

Google Play Muusika

Google Play Muusika on nutitelefonide jaoks üks kõige kasutatavamaid muusikaplatvorme. Seda saab kasutada mitme seadme jaoks ning lisaks saate enda muusikaalbumi luua ka erinevaid playliste. Google Play muusika on mugav ja lihtne viis oma muusika hoiustamiseks ja kuulamiseks telefoni kaudu.

Spotify

Spotify võimaldab klientidel kuulata muusikatooteid mitme erineva seadme kaudu. Platvormi peamine eelis on see, et Spotify kasutajad saavad kuulata helifaile ilma reklaamideta. Kõik kasulikud funktsioonid, nagu näiteks muusikasakkide jagamise võimalus ja mitme erineva playlisti koostamine, muudavad Spotify helisalvestiste kuulamise lihtsaks ja meeldivaks.

Tidal

Üks kõige populaarsemaid muusikaplatvorme on Tidal, mis võimaldab kasutajatel kuulata laule ilma reklaamita. Lisaks sellele on Tidalil ka kõrgeima kvaliteediga helisalvestised. Tidalil on ka kaks peamist kasutajakontotüüpi: Tidal Premium ja Tidal Hi-Fi. Eelviimane võimaldab klientidel saada parima helikvaliteedi MP3-failidest, hilisem aga pakub parema kvaliteedi ja füüsiliste üksikasjade – näiteks loomega – paremat andmeedastust.

Kõige tähtsam on see, et telefoni muusika laadimine võtab aega, eriti kui soovite teada saada, kuidas seda teha. Õnneks on selle artikli kaudu meie juhised jõudnud. Ole valmis otsima õiget tarkvara, leidma usaldusväärseid allalaadimisvõimalusi, otsima erinevaid rakendusi ja leidma sobiva muusikaplatvormi. Loodame, et sellest artiklist on abi olnud ning oleme aidanud teid uute muusikateoste avastamisel ning oma lemmikmuusikat enneolematul tasemel kuulamisel.