Nullkulu

Nullkulu

kuidas kududa vesti?

Kuidas kududa vesti: Laiendatud juhend

Kampsunid on eelkõige talvisteks rõivasteks ning need hoiavad meid ka sooja. Erinevad kampsunid pakuvad laia valikut mitmesuguse kujunduse, stiili ja värvide vahel, kuid mõnikord võib olla keeruline leida kampsunit, mis sobiks täpselt teie stiiliga või oleks täpselt selline, nagu teile meeldiks. Sel põhjusel hakkavad paljud inimesed oma vesti ise kuduma. Koduse vesti kudumine on suurepärane viis saada oma isiklik kampsunistiil, mida saab kanda mitmel pool, alates majast kuni kontorini. Järgige allpool esitatud juhiseid ja saate teada, kuidas kududa oma isiklikku vesti.

Valige oma lõng

Esimene samm oma vesti kudumisel on õige lõnga valimine. Lõng peab olema mugav, kestev ja sobima teie vestile. Kõige parem on valida keskmise pikkusega lõng, mis läheb teie vesti jaoks hästi kokku. On oluline veenduda, et lõng vastaks teie eesmärkidele kududa kindel muster või tihedus.

Kudumismuster

Enne kudumist on oluline otsustada, milline muster teie vestil olema peaks. Kavandage oma muster, nii et hiljem kudumisel ei tekiks vigu. Kui teie muster eeldab keerukamaid tehnikaid, on soovitatav kududa proovitööna lõngalaadid ja mustrid.

Kudumisvarras

Õige kudumisvarda valimine on oluline, et teie töö sujuks kergelt ja kiiresti. Kudumisvardad peaksid olema sobiva suurusega vastavaks mustrile ning sobivad samuti töökäte ergonoomikaga.

Tihedus ja suurus

Enne alustamist on oluline valmistada kudumiproov, et näha, kui tihedalt olete kudunud ning veendumaks, et suurus vastab teie jaoks soovitud suurusele. Kui esimene katsetus ei anna oodatud tulemust, on aeg kohandada oma kudumist.

Kudumine

Nüüd on aeg jõuda tegelikult kudumiseni. Selle protsessi käigus on oluline täpselt järgida valitud mustreid ning kasutada õigeid kudumisvahendeid. Vastavalt musterplaani nõuetele lisage värve ja muutke mustrit.

Lõpetamine

Kui olete oma vesti kudunud, on aeg lõpetada. Lõpetamine tagab, et teie töö tundub professionaalsena ja näed palju vaeva külmade ilmade vastu, et anda täiuslik välimus. Lõpetamine jaguneb:

– Kokkupanek ja kinniste õmblemine
– Pidevate niidiotsade lõikamine
– Täiendavate kaunistuste lisamine

Kokkuvõte

Kodus vesti kudumine võib olla lõbus projekt ja aega nõudev protsess. Kudumise lõpptulemusena saate ehitada endale ja oma vajadustele vesti. Soovitame hoolikalt valida lõnga ja otsustada kudumismuster, et vältida vigu, lõpetage lõuendil töö nii, et see lõpeks professionaalselt. Loodan, et see artikkel aitas teil mõista, kuidas kududa vesti. Happy Kudumine!