Nullkulu

Nullkulu

kuidas kraadiklaasi alla lüüa?

Kuidas kraadiklaasi alla lüüa

Kraadiklaasi alla lüümine on lihtne, kuid mõnikord võib tunduda keeruline protsess. Selles artiklis käsitleme samm-sammult, kuidas kraadiklaasi alla lüüa. Algajale võib see tunduda keeruline, kuid see on lihtne. Ärge muretsege, me aitame teil varsti kraadiklaasi alla lüüa.

Valmistage ette kõik vajalikud materjalid

Enne alustamist kontrollige, kas teil on olemas järgnevad tööriistad:
• Kruvikeeraja
• Hammastega mutrivõti
• Keeramisvardad
• Õlitükid
• Alasi
• Lööklabad
• Lihvimispaber
• Kuiv lapp

Leidke vajalikud andmed

On väga oluline teada, milline on teie igal juhul disain. Disain võib erineda olenevalt sellest, kas soovite luua kraadiklaasi, mis sobib teie kollektsiooni või soovite luua unikaalsele kingitusele. Ükskõik milline on teie disain, peate olema kindel, et teil on selleks vajalikud materjalid.

Kinnitage kraadiklaas korpuse külge

Enne, kui hakkate kraadiklaasi alla lööma, on väga oluline kinnitada klaas kindlalt korpuse külge, et see ei koliseks ega liiguks. Korpust hoitakse kindlalt kohale, et saaksite sellele vajutada, ilma et kraadiklaas koliseks.

Alustage kraadiklaasi alla löömist

Kraadiklaasi alla löömiseks võtke suur lööklabad, vajutage seda kraadiklaasi serva vastu ja kasutage vasarat, et peksta aeglaselt allapoole. Sel ajal peaks kraadiklaasitöötlus olema nagi papist, et mitte kahjustada kraadiklaasi. Kui kraadiklaas on piisavalt madal, kasutage õrnalt seda, et seda paremini alla lüüa.

Viimistlege kraadiklaasi

Kui kraadiklaas on piisavalt madal, võite seda lihvida. Liikuge ettevaatlikult üle terava peaga liivapaberiga, kõigepealt suuremate liivapaberitega ja seejärel libistage nii kaugele kui võimalik kuni 1200-lihvpaberini, kuni saavutate soovitud tulemuse. Kui olete kraadiklaasi lihvinud, kasutage kuiva lappi, et eemaldada kraadiklaasist liivaosakesed. Seejärel kastke kraadiklaasi kerge õliga, et see säraks.

Kokkuvõte

Kraadiklaasi alla löömine on lihtne, kuid oluline on teada iga sammu. On tähtis ka teada oma kraadiklaasi disaini ja vajalikke materjale. Kui olete kraadiklaasi alla löönud, võite kraadiklaasi lihvida ja kergelt õliga üle katta, et saavutada veelgi parem tulemus. Hästi tehtud kraadiklaas näeb välja väga hea ja sobib teie kollektsiooni!, Kuid pidage meeles, et töötlemise ajal võib klaasist tükelduda.

Kokkuvõttes, kui järgite neid juhiseid ja olete valmis vaeva nägema, siis peaks kraadiklaasi alla löömine olema lihtne. Oluline on olla kannatlik ja täpne, et lõpptulemus oleks vastupidav ja ilus. Loodan, et teile meeldis see artikkel ja et see aitab teil edaspidi kraadiklaasi alla lüüa!