Nullkulu

Nullkulu

kuidas kassile tabletti anda?

Kuidas kassile tabletti anda

Kas olete kunagi pidanud oma kassi tabletti andma? See võib tunduda keeruline ülesanne, kuid õnneks on sellel võimalus. Siin on mõned näpunäited, kuidas kassile tabletti anda.

Esimene samm on valmistada kõik vajalikud tarvikud ette. Teil on vaja tabletti, väikest suutäit või süstalt ja mõnda maiustust, mida teie lemmikloom armastab.

Kui kass on valmis, võtke välja tablett. Kui tabletid on jagatavad, siis saate need murda osadeks, et muuta nende allaneelamine lihtsamaks. Ärge unustage kontrollida ravimi juhiseid, et teada saada, kas tablette võib jagada ja kas neid tuleb enne kasutamist purustada.

Selles etapis on oluline mitte segadusse ajada oma kassi. Parim on, kui lähenete oma kassile rahulikult ja julgustavalt. Hoidke kassi rahulikult ja tõstke tema pea natuke ülespoole.

Järgmisena peate avama kassi suu. Kõige lihtsam viis suu avamiseks on asetada sõrmed põse kahele küljele ja suunata need hoolikalt küünarnukkidele. Kui suu on lahti, saate asetada tableti pea ja suu vahele. Siis sule kassi suu ja hoidke seda suletuna, kuni tundete, et tablett on alla neelatud.

Samuti on olemas muid võimalusi tableti andmiseks, näiteks peitmine kassi toidus. Kuid see meetod ei pruugi alati toimida, kuna kass võib tunda tableti maitset ja neelata seda alla poole. Kuid kui valuvaigistit või muid ravimeid võetakse koos toiduga, võib see olla kõige lihtsam viis. Veenduge siiski, et teie kass on kogu toidu söönud, et tagada täisannus.

Kui olete edukalt andnud kassile tableti, võite teda maiustusega premeerida. See julgustab teda positiivselt ja tulevikus on kassi tableti andmine lihtsam. Veenduge, et kassi preemiad oleksid tervislikud ja toitained, et vältida liigset kaalu ja muid probleeme.

Kui teie kass on väga vastumeelne tablettide võtmise suhtes, võite kaaluda alternatiivseid lahendusi. Näiteks võib teie vet kirjutada välja vedeliku kujul ravimi, mida on lihtsam kassile manustada.

Kokkuvõtteks on kassi tableti andmine küllaltki lihtne kord, kui teate, kuidas seda teha ja kuidas lemmikut selleks ette valmistada. Ärge unustage olla kannatlik ja julgustada oma kassi selle protsessi ajal. Kui see osutub siiski keeruliseks, võtke ühendust oma veterinaararstiga.