Nullkulu

Nullkulu

kuidas joonistada põhjapõtra?

Kuidas Joonistada Põhjapõtra – Võtipunktide, Juhistega Ja Näpunäidetega
Kas soovite teada, kuidas joonistada põhjapõtra? See artikkel aitab teil luua oma armsa jõulupildi, kasutades mõnda lihtsat juhist ja näpunäidet.

Kui soovite joonistada suurt valget põhjapõtra, siis võite juhinduda sellest artiklist, mida saate kasutada kui inspiratsiooni kogu oma joonistusprotsessi jooksul. Lugege edasi, et teada saada, kuidas luua ilus ja armas põhjapõtrade joonis.

Alustamiseks vajate endale kolme asja:
• Pliiatsit
• Paberit
• Kustukumm
Joonistama hakkamine pole kunagi olnud lihtsam kui praegu!

Põhjapõdra joonistamine – juhised
Alustage peaga. Alustades põhjapõdra pea joonistamisest, saate parema arusaama selle kujust ja suurusest. Alusta kaarjandiga, mis moodustab põhjapõdra pea. Järgnevalt joonista kõrvad, sarved ja sõõrmed.
Joonista keha. Kui pea on valmis, siis on aeg minna üle keha juurde. Alusta laiemast osast, seejärel kitsenemisega saba poole. Seejärel lisage jalad ja kõhualune.
Detailid. Kui olete joonistanud peamised põhiosa, kasutage kustukummi, et parandada vigu, kui need on olemas. Lisage detailid, nagu silmad, suu, nose ja tekstuurid kehale.
Pimedus ja varjud. Põhjapõdra lisamine tagatausta, annab teile võimaluse lisada varjundeid, värve ja varjuefekte. See teeb põhjapõtra teravamaks ja reaalsemaks.

Kasutades kõiki neid samme, koos toodud näpunäidetega, on teil kerge joonistada põhjapõtra! Kuidas muuta selle veel lihtsamaks? Siin on mõned lisatooted, mida saate kasutada:

Toonikarbid – Toonikarbid on lõbus viis lisada teie joonisele värve. See on eriti kasulik, kui soovite teha põhjanabei, sest võite kasutada valgeid ja hallitoonide varjundeid.
Erinevate pliiatsitüüpide kasutamine – Kui soovite joonistada detailsema põhjapõdra, soovitame kasutada erinevaid pliiatsitüüpe, mida saate omavahel segada, et luua erinevaid värve ja tekstuuride.
Proovige midagi uut – Tehke prooviks põhjapõdrast joonistus ja tehke koopia sellest, et saaksite oma stiiliga eksperimenteerida. Kui mängite erinevate tekstuuride, varjundite ja värvidega, andke endale aega katsetamiseks.

Kokkuvõttes on põhjapõdra joonistamine lihtne ja lõbus. Kasutage seda artiklit juhendina oma joonistamisprotsessi jooksul, et luua oma armas jõulujoonis. Olete valmis oma kauni kunstiteose esitlemiseks!