Nullkulu

Nullkulu

kuidas joonistada päkapikku?

Kuidas Joonistada Päkapikku

Jõulud lähenevad ja soovite oma kodu kaunistada. Üks suurepärane viis selleks on joonistada päkapikku. Päkapikud on jõulude hulka kuuluvad kujukesed, mida sageli kasutatakse kaunistamisel. Kui te pole kunagi varem joonistanud päkapikku, siis ärge muretsege, sest selles artiklis õpetan teile selle kunsti lihtsaid samme.

Valmistage ette vajalikud materjalid

Enne kui alustate päkapiku joonistamist, veenduge, et teil oleksid õiged joonistamise tarbed. Teil on vaja paberit, pliiatsit ja kustutuskummi. Soovitav on kasutada joonistuspaberit, kuna see võimaldab teil joonistada teravamaid ja puhtamaid jooni. Kõige tähtsam on valida oma lemmik päkapiku kujutis, mida proovite joonistada.

Alustage joonistamist

Alustage põhijoonte joonistamist. Teie päkapiku kontuur peaks olema ovaalne, mitte täiuslik ring. Seejärel tuleb lisada näojooned ja müts. Järgmiseks tuleb joonistada päkapiku keha. Päkapiku keha on ümaram kui tema pea. Joone lõpus lisage põhjapoolse mehe või naise kingad.

Lisage värvid

Kui olete kontuuri joonistanud, võite hakata värve lisama. Saate joonistada oma päkapiku erinevates toonides. Kasutage kergeid värve nagu roheline, punane, valge või must. Need on jõuludele omased värvid ja teie päkapik näeb välja väga armas ja atraktiivne.

Viimistlege detailid

Nüüd on aeg lisada oma päkapikule viimistlusdetailid. Joonista päkapiku müts, mis võib olla kas punane või roheline. Seejärel lisage mustad silmad ja kergelt naeratavad huuled. Veenduge, et kõik jooned oleksid selged ja puhtad. Vajadusel kustutage kõik ebameeldivad jooned.

Tehke esitlus

Kui olete saanud valmis oma päkapiku joonistusega, lisage see jõulukaunistuste hulka. Saate lisada raami või kasutada seda mustrina, mille järgi saate jõulukinke kaunistada. Veenduge, et pigment oleks kuivanud enne disaini asetamist.

Kokkuvõtteks

Joonistada päkapikku pole raketiteadus. Tegemist on üsna lihtsa kunstiliigiga, mida igaüks saab hõlpsasti teha. Allpool on hea kokkuvõte sellest, kuidas joonistada päkapikku.

Valmistage vajalikud tarbed, st joonistuspaber, pliiats, kustutuskumm.
Alustage põhijoonte joonistamist. Joonista pead, keha ja kingi.
Lisage värvid oma päkapiku joonisele värvidega nagu punane, roheline, must ja valge.
Viimistlege joonistus detailidega. Lisage näojooned ja müts.
Tehke oma joonistus esitlusena, lisage see jõulukaunistustele.

Selle lihtsa juhendi abil loodame, et saate joonistada fantastilise päkapiku, mis muudab teie jõulupühad veelgi erilisemaks. Ja olge loominguline – ärge kartke proovida erinevaid variante, sest igaüks neist on unikaalne.