Nullkulu

Nullkulu

kuidas joonistada lindu?

Kuidas joonistada lindu?

Kui soovite õppida, kuidas joonistada lindu, on oluline mõista selle looma lihtsaid jooni ja tunnuseid. See võib tunduda keeruline, kuid tegelikult on lindude joonistamine üsna lihtne ja lõbus. Sellel lehel jagame teiega mõned näpunäited ja juhised, mis aitavad teil luua ilusa linnujoonistuse.

Vali linnuliik

Esimene samm linnu joonistamisel on valida selle liik. Eri liigid erinevad suuruse, kuju ja värvuse poolest. Joonistada võib näiteks vareselindu, kaelustuvi, harakat või isegi paar kirevparti. Valige lind, mis teile meeldib ja mida soovite joonistada.

Valige õige pliiats

Oluline on valida õige pliiats, mis vastaks teie soovitud joonistusstiilile. Me soovitame kasutada kõvema pliiatsi varianti, näiteks HB- või B-pliiatsit, mis annab selge ja tumeda joone.

Joonista siluett

Pärast linnuliigi valimist hakkate joonistama selle silueti ehk kontuuri. Alustage alati kõige suuremast osast, kui joonistate lindude siluetti. Joonista kõigepealt linnu pea ja siis keha. Samuti joonistage lindude jaoks spetsiifilised tunnused, näiteks saba, tiivad ja üksikasjad, nagu silmad või nokk.

Tee oma joonistus elavamaks

Nüüd, kui lind on silueti järgi joonistatud, hakkame lisama üksikasju, et muuta joonis elavamaks. Kui olete lisamas peeneid andmeid nagu suled ja silmad, veenduge, et kasutate väikseid liikumisi. Kui teie lind on ilusa häält, lisage heliefekt graafikale, mis annab elava mulje.

Joonista liikumist

Lindude joonistamine pole mitte ainult nende välimuse joonistamine, vaid ka nende liikumise edastamine. Kuna linnud erinevad suuruse, kuju ja käitumise poolest, räägivad erinevad liigutused erinevaid lugusid. Vaadake, kuidas teie väljavalitud lind liigub ja proovige seda joonistusstiili edastada.

Tehke viimistluse puutumusi

Lõpuks on aeg oma joonistus viimistlema hakata. Vaadake, kas lintidel on vajalik jume, teravus ja kontrastsus. Kas olete lisanud kõik olulised üksikasjad ja nüansid? Viimistlege oma joonis vastavalt oma eelistustele ja stiilile.

Kokkuvõte

Linnu joonistamine võib tunduda väljakutsuva ülesandena, kuid tegelikult on see üsna lihtne ja lõbus. Leidke oma lemmikliik ja joonistage selle silhuetti. Seejärel lisage üksikasjad ja liigutused, et anda joonistusele oma elu. Lõpuks viimistle oma joonis ja vaata, kuidas su lind tuleneb elusalt!