Nullkulu

Nullkulu

kuidas joonistada karu?

Kuidas joonistada karu: 10 lihtsat sammu karu kujutamiseks
Joonistamine on lõõgastav tegevus, mis aitab meil vabastada stressi ja kasvatada loomingulist mõtlemist. Kui otsite uut inspiratsiooni oma joonistamisoskuste parandamiseks, siis pole midagi paremat kui karu joonistamine. Karu on võimas ja armas loom, mida saab joonistada mitmel erineval viisil. Siin on kümme lihtsat sammu karu kujutamiseks.

Alustage põhipliiatsiga
Enne kui hakkate karu joonistama, peate otsustama, millise poseeringu ja kujutise soovite karust joonistada. Alustage lihtsa põhipliiatsiga, mis võimaldab teil hiljem joonistada erinevaid detaile. Karude joonistamiseks tuleb valida sobiv paber.

Joonistage peamised kujundid
Joonistage esmalt karu keha ja pea, kasutades selgeid jooni, et määratleda kuju ja proportsioonid erinevate kehaosade vahel. Ärge laske end heidutada keerukatest detailidest, keskenduge lihtsalt peamistele kujunditele ja mustritele. Karude joonistamine algab just kulmude ja pea kujutamisest.

Töötage välja näojooned
Karu esmamulje kujuneb tema näojoonte järgi, seega keskenduge karu ilmestamisele kasutades lihtsaid ja selgeid jooni, et määratleda tema koonu kuju, silmade ja kõrvade asukohti ning hammaste jooni. Karu silmad ja koon on määrava tähtsusega karu joonistamisel.

Joonistage karu karv
Karu karva joonistamisega peate olema üksikasjalik ja täpne. Proovige joonistada karule kihtide kaupa erinevaid karvkatteid, kasutades peenetkud kriite. Karu karva nüansside kujutamisega võib teatud kehaosi joonistades olla vaeva. Karu karv tõlgendab tema kujutisest ligi 40-50%, seega on selle detail tähtis.

Lisage varjud
Lisage oma karu joonisele varjud, et muuta see realistlikuks ja elava tunde saamiseks. Varjutamiseks on kaks peamist meetodit: hajutamine või väändumine. Hajutamisel peate kasutama vatt- või sõrmeotsa, samal ajal kui väändumisel kasutate kaltsu või kustutajat. Vajadusel kasutage valgustuse allikat, et mõista, kuidas valgus varju loob.

Lõpetage lihtne ja tore disain
Kui olete karu põhielemendid valmis joonistanud, saate täiustada üksikasju, lisades varju, tekstuure, liikumise tunde ja elemendid nagu kõrvaklapid, kingitused või teised detailid, mis aitavad luua karu iseloomu.

Hoidke proportsioonid
Karu proportsioonid peaksid olema loomulikud ja tasakaalus. Vaieldamatult on karu paks koon selles suuruse diagrammis kõige määravam detail. Koostage karu kehaosad realistic, nii et need tunduksid loomulikud ja harmoonilised. Karu kompositsiooni joonistamine on ideaalne võrdlemine inimese anatomia joonistamisega.

Kasutage loovust vabalt
Karu erinevate positsioonide ja mustrite kujutamisel peab teil olema omajagu loovust. Kui soovite lisada karule hubase ja armas tunde, võite kasutada näiteks lillesse põimitud korve või emotsionaalset näohoova. Kui soovite joonistada dünaamilisemaid karusid, siis lisage liikumisjooni ja rohkem varjusid.

Õppige oma vigadest
Karu joonistamisel tuleb olla kannatlik ja avatud. Ärge kartke oma jooniseid üles täheldada ja oma vigu parandada positiivse energia ja lähenemisega. Isegi parimatel kunstnikejoonistes võib leida vigu, nii et ärge pahandage kui tulemus ei vasta ootustele. Lisaks teiste kunstnike joonistuste uurimisele, saate oma ametialaseid oskusi pidevalt praktiseerides parandada.

Töötage stiilipuhastusega
Pärast joonise valmimist kaaluge ilma lihtsustamata erinevaid stiililisaid võtteid. Olge valmis katsetama joonistusstiile, et oma tulemust varieerida, abiks on suhtlemine teiste kujutava kunsti kolleegidega või lugege internetist vabu materjale. Seal leidub palju häid näpunäiteid karu joonistamiseks, mis aitavad teid lihtsalt inimesena, kes tahab joonistamist nautida.

Järeldus
Karusid joonistada on väga lõbus tegevus, mis võib tuua naudingut ja rahulolu joonistamisoskuste parandamisel. Nende 10 lihtsa sammu abil saate oma karu joonistamisoskusi parendada ja õppida joonistama karusid erinevates poseeringutes. Pöörake tähelepanu detailidele ja tundke loomingulist vabadust, võttes aluseks kombineeritud osad loomariigist. Peaaegu nagu naturaalne uuring kujutamaks just oma lemmiklooma! Karu võib olla tõeliselt elamus kunstiülesande lahendamisel, ärge kartke väljakutset.