Nullkulu

Nullkulu

kuidas joonistada jänest?

Kuidas Joonistada Jänest: Samm-sammult juhendamine

Kõigile, kes armastavad kunsti, on joonistamine suurepärane võimalus luua midagi uut ja väljendada oma loomingulist külge. Kui soovite õppida, kuidas joonistada jänest, siis olete õiges kohas. See artikkel pakub teile samm-sammult juhendit, et saaksite joonistada ilusa ja realistliku jänese oma järgmise loomingulise projektina.

Valige sobivad joonistusvahendid

Jättes kõrvale pliiatsi, paberi ja kustutuslindi, saate kaaluda ka teiste joonistusvahendite kasutamist. Näiteks võite kasutada pastelseid, värvipliiatseid või markerid. Valige vahendid vastavalt teie stiilile ja kogemusele.

Alustamine kerge skitseerimisega

Alustage joonistamist õhukese pliiatsiga, et saaksite kergesti kustutada ja muuta oma joonistust. Alustuseks võite teha peamised siluetijoone jänese kehale, sealhulgas pea, keha, käpad ja saba. Skitseerimisel ärge mõelge üksikasjadele, keskenduge pigem proportsioonidele ja suurustele.

Joonistage kõrvad

Järgmiseks joonistage jänese kõrvad. Kui teil on raskusi õige vormi leidmisega, katsuge kujutleda, milline kõrv välja näeb. Jänesekõrvad on pikad ja reeglina terava otsaga. Kui olete lihtsa kujutise loonud, võite hakata täitma üksikasju.

Joonistage silmad ja nina

Järgmisena joonistage jänese nägu. Jänese nägu on südamlik ja ümmargune. Silmad on suured ja ümarad ning nina on väike ja armsalt nn pinokkio-kujuline. Silmad on põhiline detail, mis rõhutab jänese isikupära, seega keskenduge neile.

Detailide lisamine

Kui olete loonud jänese kere ja näo siluetid, on aeg hakata lisama üksikasju, et joonis hakkaks välja nägema nagu päris jäneseke. Lisage karvade tekstuur kogu kehas, sealhulgas jänese käppadel, kõrvadel ja sabaotsal.

Viimistlemine

Loodame, et teie jänese joonistus näeb välja suurepärane! Järgmise sammuna saate kasutada musta markerit, et joonistada üle peamised jooned. Seejärel saate kustutada kõik kerged jooned ja muutmused ning oma jäneseartworki oma sõpradele näidata.

Kuigi jänese joonistamine võib tunduda lihtne, on see tegelikult päris keeruline. Kuid loodame, et samm-sammult juhendist on abi olnud ja teie jänese joonistus on tõeliselt suurepärane!

Kokkuvõte

Selline on meie samm-sammuline juhend jänese joonistamiseks, mida võrreldes teiste artiklitega on siin palju rohkem praktilisi näpunäiteid. Kui olete kunsti kirglik ja kohusetundlik, saate seda kindlasti teha. Selles artiklis käsitletud juhised aitavad teil joonistada tõelist jäneseke, seega nautige oma loomingulist protsessi ja saate hakkama!