Nullkulu

Nullkulu

kuidas joonistada hunti?

Kuidas joonistada hunti

Tere tulemast joonistamisjuhiste artiklisse, kus tutvustame, kuidas joonistada hunti. Artikli käigus anname juhised, mis aitavad saavutada realistlikku tulemust. Seda artiklit lugedes saab igaüks õppida, kuidas joonistada hunti ja seda lihtsate võtetega.

Enne alustamist on oluline mainida, et kohe alguses peab olemas olema kannatlikkus. Kõikide detailide joonistamine võib võtta aega, ja mitte alati tuleb see välja täiuslikult esimesel katsel. Seda tuleb arvesse võtta ja hoiduda kiirustamisest, kuna see ei pruugi soovitud tulemust anda. Uuri edasi, kuidas saavutada realistlik tulemus ja kuidas joonistada hunti.

Samm 1: Alusta kujutise skitseerimisega

Alustamiseks tuleb käepärast võtta valge paber ja pehme pliiats. Seejärel otsustame, millises suunas hunt vaatama peaks ning skitseerime kahe joonega tema lihtsama kontuuri. Kontuur peab olema nii nähtav, et see püsiks silma ees ka edasistes sammudes ning tagaks joonistamise täpsuse.

Samm 2: Tööta välja hunti iseloomustavad detailid

Hunt on ilus olend, mida saab joonistada erinevalt, kuid just looma detailidele keskendumine tagab joonistuse efektsuse. Oluline on töötada välja ja antud kontuuriga sobitada kõrvad, silmad, nina ja suu ning esikäpad. Selles faasis peate jälgima iga detaili suurust ja positsiooni õigsust, siinkohal tasub kasuks joonistamises tihtipeale kasutatav 3D meetod, mis võimaldab joonistada detailid erinevas asendis ruumis.

Samm 3: Värvi hunti

Enne kui alustad hunti värvimist, võiks kaaluda kas vajadusel lisada kadreerimist. Ükskõik kuidas oled valinud joonistuse kontuuri ning detaile, võiks kaaluda mõnevõrra kadreerimist selleks, et tausta, keskkonda lisada. Aseta hunt oma elupaika sobiva taustaga. Seejärel vali sobivad värvid ja alusta hunti värvima. Ole kannatlik ja kasuta õiget tooni ning toonide varieerumist, et luua loomulik tulemus.

Kokkuvõte

Kokkuvõtteks on oluline välja tuua, et parim viis õppida, kuidas joonistada hunti, on praktikas. Enne alustamist tuleb arvesse võtta, et harmooniline tulemus võtab aega ja kannatlikkust, rõhuasetus detailidel ja erinevate varjundite ja toonide kasutamine garanteerib aga kujutise õige külje esiletoomise. Olles läbinud kogu protsessi ja saavutanud igas detailis soovitud tulemuse, on võimalik luua tõeliselt suurepärane kujutis loomast, keda paljud peavad tõeliseks maailma targaks ja salapäraseks olendiks.