Nullkulu

Nullkulu

kuidas helistada venemaale?

Kuidas helistada Venemaale: Koostööd tehes Venemaaga

Helistamine on tänases maailmas oluline vahend, mille abil saame suhelda professionaalselt ja isiklikult üle maailma. Kuid helistamine Venemaale võib tunduda keeruline ja suur väljakutse paljudele inimestele. See artikkel annab teile teadmisi helistamise kohta Venemaale. Oleme koostanud selle juhendi teie jaoks, et aidata teil saada Venemaaga suhtlemisel kindlamaks ning võimaldada teil sellest tundlikust teemast täielikku arusaama saada.

Peamine põhjus, miks helistamine Venemaale võib olla ülesanne, on see, et Venemaa töötab erineva kellaaja järgi. Moskva aeg on Greenwich Mean Time (GMT) +3 tundi, mis tähendab, et Venemaa on Lääne-Euroopast 2–3 tundi taga. Aja erinevuse tõttu peate arvestama, millal on sobiv aeg helistamiseks, et vältida öösel helistamist või varajasi hommikutunde.

Kui soovite Venemaale helistada, siis on tähtis meeles pidada õige number. Venemaal on erinevad telefoninumbrid, mis ulatuvad kohalikelt numbritest mobiilinumbriteni. Kui soovite helistada Venemaale, siis peaksite teadma, kumb number on õige ja millist koodi kasutada.

Kohalikud numbrid Venemaal algavad enamasti numbriga 4, millele järgneb 7 numbrit. Mobiilinumbrid algavad enamasti numbriga 9, millele järgneb seitse numbrit. Kui helistate oma mobiiltelefonist Venemaale, siis peaksite teadma, et mobiilidele helistamise kood on 8.

Kasutades rahvusvahelist koodi Venemaa helistamiseks, peaksite kasutama koodi +7, seejärel kohaliku numbri ees olevat 0. Kui soovite helistada Moskvasse, siis on prefix +74 või +749, millele järgneb igaühel juba teada kohalik number.

Oluline on ka sissejuhatuse pidamine kui helistate Venemaale. Kui soovite Venemaale helistada esimest korda ja plaanite vestlust, siis on igati soovitatav alustada sissejuhatusega. See on leebem ja viisakas viis suhelda Venemaal, kus kultuuriline käitumine on väga oluline.

Venemaal on tavaline tänaval kõndides kellegagi tervitada ja näidata austust. Kellegi poole oma asjaga pöördudes on hea alustada kas “Zdrastvuitje” või “Dobryj den” sõnadega. Ehkki inglise keel on Venemaal laialdaselt tuntud ja enamik inimesi saab sellest keelest aru, on parem tervitada vene keeles, kuna see näitab austust ja huvit on nende kultuuriga tutvuda.

Kui olete saavutanud sissejuhatuse, ja tunnete ennast mugavalt, siis saate alustada oma peamise küsimusega. Oluline, et suhtlemine peaks olema sõbralik ja koostööaldis. Vene keel on keeruline juhtum, enamasti ei saa kohalikud inglise keelt rääkida väga lõpuni ja pidada emaili või tulevikus mõned Skype või interneti kaudu suhtlemine peaks olema korrektne ja austav.

Peale selle, kui räägite Venemaaga, peate arvestama ka Venemaa teiste piirkondlike faktoritega. Venemaal on mitu piirkonda ja igaüks neist erineb teistest mitmel viisil. Oleks kasulik teada Venemaa kultuuri- ja kommete keskmist varianti, et saaksite suhelda tõhusamalt. Venemaale helistades võite pidada küsimusteks autode, neid müüvate inimeste, linnafauna ja inimeste heaoluga seotud küsimusi.

Viimaseks, aga mitte vähem oluliseks, ärge unustage, et Venemaa on suur riik, mis on teadlik oma suurusest ja tähtsusest maailmas. Enamik Venemaaga suhtlemist nõudvaid inimesi peavad arvestama selliste veegaasijuhtmetega Venemaa vahel. Kui suhtlete äripartneri või ametliku institutsiooniga, peate enne helistamist valmistama ennast hästi ette. Peate olema valmis kõikideks küsimusteks, mis võivad teil tekkida, ja püüdma Venemaaga suhelda nii, et nende kogemus on sama meeldiv kui teie enda omas.

Kokkuvõtteks, artikkel annab teile olulist teadmist helistamise kohta Venemaale, mida saate kasutada selle protsessi hõlbustamiseks. Pealegi, rõhutasime tähtsust, kuidas oma suhtumine ja viisakus on Venemaaga suhtlemisel ülioluline, mis näitab austust nende kultuuri vastu. Sellepärast on tähtis olla valmis, kui suhtlete Venemaaga ja proovida kasutada kohalikku keelt, selleks et nad tunneksid ennast rahulikult ja motiveeritult.