Nullkulu

Nullkulu

kuidas alustada seksi?

Kuidas alustada seksi?

Seks on suurepärane viis oma partneriga lähedust luua. See võib olla intiimne, lõbus ja lõõgastav kogemus. Kuigi seks on loomulik, võib selle algus olla mõne jaoks hirmutav. Siiski on tähtis meeles pidada, et seks on midagi, mida saab õppida ja praktiseerida nagu iga muud oskust. Kui teil on soov seksida, kuid ei tea, kuidas alustada, siis siin on mõned näpunäited, mis aitavad teil seda teha.

Loo õige keskkond

Õige keskkonna loomine on aluseks heale seksile. Loo selline keskkond, mis sinu ja sinu partneri jaoks mõnus tundub. Alusta puhtast ja korras kodust, kus on mugav voodi ja pehmed padjad. Muuda oma magamistuba lõdvestavaks paigaks, kus saate lõdvestuda ja nautida üksteist.

Kui soovite luua romantilist õhkkonda, siis kasutage õrnaid valgusteid või küünlaid. Muusika võib ka aidata lõõgastuda ja luua romantilist meeleolu. Valige muusika, mis aitab teil lõõgastuda ja heaolutunnet tekitada.

Leia sobiv aeg

Seks on midagi, mida tuleks teha ainult siis, kui mõlemad partnerid on valmis ja sellega nõus. Leidke aeg, mis sobib teile mõlemale. Kui teil on lapsed, siis leidke aeg, mil lapsed on magamas või kusagil mujal.

Räägi oma partneriga

Kui soovite seksida, siis on oluline rääkida oma partneriga. Rääkige oma soovidest ja sellest, mida ootate. Kuula ka oma partneri soove ja muretseid. Kui olete mõlemad nõus, siis saate jätkata.

Peatu ja hinga

Seks võib olla hirmutav, eriti kui olete selles alles algaja. Kui tunnete, et muutute närviliseks või ärevaks, siis peatuge ja hingake sügavalt sisse ja välja. See aitab teil lõdvestuda ja rahuneda.

Ole ettevalmistunud

Ole ettevalmistatud ja varusta end kondoomide, määrdeainete ja teiste vajalike asjadega. See annab teile enesekindluse ja laiali närve ei tee.

Lase endal lõdvestuda

Lõdvestumine on väga oluline, kui soovid seksi nautida. Kui sa oled liiga närvis või ülemäärane intensiivsusega, siis sulle tegemine ei öö seksi lõbustamas. Keskendu partneriga tegevusele, lase endal lõõgastuda ja naudi.

Proovige erinevaid asendeid

Proovige erinevaid seksuaalseid asendeid, et leida see, mis sulle meeldib. Avatud suhtlus on siinkohal enam kui hädavajalik, et leida, mis see teile sobib.

Kokkuvõtteks,

Seks on imeline kogemus, mis nõuab õige keskkonna loomist, et oma partneriga lõõgastuda ja meeldiva kogemuse saada. Kui tunnete, et olete seksuaalselt valmis, siis rääkige oma partneriga ja leidke sobiv aeg, et see tunduvalt toimuks. Ole ettevaatlik ja lase end oma keha ja partneriga nautida. Proovige erinevaid seksuaalseid asendeid, et leida oma sobivaim ja naudi seksi kõiki aspekte. Kõige tähtsam on, et te nautige seda koos, nii et ärge kartke keskenduda oma naudingutele ja lõõgastuda!