Nullkulu

Nullkulu

kui sul on mure siis pool anna ära?

Kui sul on mure siis pool anna ära

Meie elus on palju väljakutseid, mis panevad meid proovile ning ajavad meid närvi. Mõnikord võib juhtuda, et tundub nagu kogu maailm oleks me vastu ning meie vaevleme oma murede all. Sellistel hetkedel ei ole midagi õigemat teha, kui proovida leida lahendusi ning mitte alla anda. Siiski, väga lihtne on rääkida «ärge loobuge, leidke lahendusi». Mis saab aga siis, kui mured on liiga suured ning tundub, et ei ole enam motivatsiooni ning jaksu? Just siis on oluline mõelda väljapoole karpi ja tekitada uusi strateegiaid oma probleemide lahendamiseks.

Esimene asi, mida peaksite tegema, on rääkida sellest kellegagi, kellega tunnete end mugavalt. See võib olla sõber, pereliige või spetsialisti, kes suudab aidata leida uusi lähenemisviise murede lahendamiseks. Ärge kardake küsida abi, palju inimesi on lahendanud oma mured lihtsalt rääkides nendest kellegagi teisega.

Teiseks, proovige leida positiivsed küljed oma muredes, sest see võib olla suurepärane võimalus õppida midagi uut ning anda teile võimekus tulla tugevamalt tagasi. Kuigi see tundub alguses võib-olla võimatuna, näete peagi ise, kuidas see võib teie elu muuta.

Lisaks võite proovida ka mõnda vaimset harjutust või meditatsiooni, et aidata teil fokusseerida oma mõtteid ja tunda end rahulikumalt. Meditatsioon ei tähenda mitte ainult joogamatte, vaid võib hõlmata ka jalutuskäike looduses või muid rahulikke tegevusi, mis aitavad teil oma mõtetes korda luua.

Kui teil on mured tööga seotud, näiteks töökaaslaste või ülemusega, proovige leida kaaslastega ühine keel või otsida teisest osakonnast abi. Siis on lihtsam leida uusi lahendusi, mis võivad aidata probleemi paremini mõista ning sellele lahendust leida.

Kokkuvõttes, kui sul on mure, siis ei tohiks sa end lohututeks tunneteks rõhuda lasta. Ära karda küsida abi, sest ükski mure ei ole liiga suur, et seda ei saaks jagada sõbra või teise inimesega. Samuti proovi leida positiivseid külgi oma mures, et see võiks olla uus ja lõbusalt avastamaks mugavamat teed meie stressivabamasse ellu.