Nullkulu

Nullkulu

kes said eurovisiooni finaali?

Kes Said Eurovisiooni Finaali?

Eurovisiooni lauluvõistlus on kirev ja meeldejääv üritus, kus linad on täis glamuuri ja muusikat. On kesköö ja kõik ootavad ärevalt, kellest saab Eurovisiooni võitja. Paljud artistid on juba põneva etenduse lõpetanud, kuid kas olete mõelnud, kes said sel aastal finaali?

Sel aastal toimus Eurovisiooni lauluvõistlus Hollandis ja kõik ootasid mõnusat muusikat ja meelelahutust. Pealegi oli see võistlus pandeemia ajal väga tähtis, kuna see oli esimeseks suureks rahvusvaheliseks sündmuseks, mis toimus pärast mitmeid piiranguid.

Üheskoos vaatamegi nüüd, kes osalesid sel aastal Eurovisiooni finaalis.

Esprimo esinemine oli tõeline tähelepanu keskpunkt!

Kui pidada silmas stiili ja välimuse osas, siis Esprimo oli kindel võitja. Tegemist oli Šveitsi artistiga, kelle laul “Tout l’univers” oli väga energilise esitusega, mis vallutas kindlalt publiku südamed.

Esprimo tõi laval kaasa mõned lahedad rekvisiidid, sh dinosaurused ja kosmoselaevad, mis ehitasid mõnusa atmosfääri ning sobisid väga hästi laulutekstiga.

Kokkuvõtvalt võib öelda, et Esprimo finaaliesinemine oli täis tantsu, imeilusat valgust ja hämmastavat visuaalset efekti – režissööride meistriteos.

Teine artist, kes esines Eurovisiooni finaalis, oli Victoria Bulgaria esindajaks.

Victoria on üks säravamaid noori talente, kellel õnnestus pääseda finaali oma lauluga “Growing Up is Getting Old”. Tema vapustav hääl muutis saali õhkkonna mõnusaks ning inimesed olid võlutud tema laulust.

Tema esinemises puudusid igasugused rekvisiidid ja kõik oli puhas tõeline talent, mis toitis publiku hinge kuulama ja vaatama tema esinemist. Victoria hääl ja lavastus olid tõeline vapustus ning see osutus kõrgelt hinnatud ja positiivse reaktsiooniga!

Kolmandaks artistiks finaalis oli enneolematu võlnannica Ukrainast.

Go_A oli sel päeval tõeline stiilse esinemisega artist, kes oli kindel publiku lemmik. Ukraina esindaja on loonud suurepärase segu pärimuslauludest ja tantsimuusikast, mis suutis kutsuda publikut osalema tantsuks saalis.

Go_A “Shum” muusika koos etendusega oli kindlasti üks vingeimaid, mis oli tulnud üle laval erinevatest artistidest. See oli mõnus ja lõbus saal, millel oli suurepärane muusika ja tõeline heli, mis täitis ruumi.

Kokkuvõtteks võib öelda, et Eurovisiooni finaal on olnud eriti lõbus, täis suurepäraseid artiste, mida võib näha ainult kord aastas. Sel aastal oli tähelepanu keskmes ilus muusika ja you.artistide show. Finaali kolme parima artisti seas Hollandis toimunud võistlusel võtsid hinguse kindlalt kõik kaasa, kuna iga tuntud ja selleni jõudnud artist tegi kindlalt oma võimsa etenduse.