Kuidas iseendaga tülli minna
Elu on täis tõuse ja mõõnasid. Meie elus võib olla hetki, mil me kogeme viha, pettumust, kurbust, stressi ja muid emotsioone, mis võivad viia meid iseendaga tülli. See tähendab, et me suudame kaotada ühenduse iseenda sisemise olemusega. Selle tulemusena võime kogeda negatiivseid tundeid, mis omakorda võivad halvendada meie vaimset ja füüsilist tervist.
Iseendaga tülli minnes on oluline leida viis, kuidas uuesti ühendust saada iseenda sisemise olemusega. See võib aidata meil leida uut rahu, stabiilsust ja rahulikkust ning parandada meie tervist ja üldist heaolu. Selles artiklis uurime, kuidas iseendaga tülli minna ning milliseid samme saame astuda, et saavutada paremat tervist ja heaolu.
Kuidas iseendaga tülli minna
Enne kui saame hakata iseendaga tülli minna, on oluline mõista, miks me seda teeme. Sageli juhtub see seetõttu, et me tunneme end pettununa või võimetuna valitsema ebameeldivate emotsioonide üle, mis meie sees keevad. Kui olete jõudnud sellele punktile, siis on aeg mõelda sellele, kuidas iseendas rahu ja tasakaalu taastada. See võib olla keeruline, kuid see on võimalik.
Kõigepealt peame aktsepteerima, et ebameeldivad emotsioonid on osa meie elust ja meil on võimalik neid hallata. See tähendab, et aitame endale meenutada, miks me hetkel kogeme neid emotsioone. Mõelge sellele, kuidas teie elus midagi juhtus, mis võis teie tujusid mõjutada. See võib olla midagi olulist, mida soovite vältida või lahendada.
Järgmine samm on teha midagi, mis teid rõõmustaks. See võib olla midagi väikest, näiteks lõõgastav vanni võtmine või õues käimine. See võib ka olla midagi suurt ja mõjuvat, nagu uue hobiga alustamine või reisile minek. Mida iganes see on, tehke endale seda, mida armastate.
Järgmine samm on hakata vestlema iseendaga. See tähendab, et räägite endaga nagu räägite oma sõbraga. Rääkige endale, et te tunnete ennast pettununa või vihasena. Küsige endalt, miks see nii on ja mida saate teha, et end paremini tunda. Selle läbi saate rohkem teada iseenda kohta ja tõenäoliselt leiate ka selle, mis teid teie hetkeseisundisse viis.
Lõpuks on oluline meeles pidada, et abi on alati olemas. Kui teil on raske või tunnete ennast üksikuna, siis võib olla aeg pöörduda spetsialisti abi poole. Psühholoog või terapeut võib aidata teil küsimusi selgitada ja toetada teid, kuidas paremini endaga suhelda.
Kokkuvõtteks
Kui meie suhted iseendaga pole heas seisus, võib see põhjustada palju stressi ja ebamugavustunnet. Kuid nagu me kõik teame, jäävad tõelised probleemid nende taha peitu. Nii et kui teil on tunne, et olete iseendaga tülli läinud, siis on aeg hakata olukorda lahendama. See võib aidata teil leida paremat tervist ja heaolu ning saavutada rahu ja tasakaalu oma sisemises olemuses.
Kokkuvõtvalt on oluline mõista, et oleme üksteisest erinevad ja meil on erinevad viisid, kuidas enda eest hoolitseda. Kui võtame aega iseendaga suhelda ja leida viise, mis meid rõõmustavad, siis on meil võimalus ületada iseendaga tülliminek ja taastada oma sisemine rahu, stabiilsus ja õnne.