Nullkulu

Nullkulu

kuidas minna sealife?

Kuidas minna Sealife

Kui oled elu jooksul kuulnud või lugenud peredest, kes külastavad üksikuid kalaakvaariume, võid olla kindel, et Sealife’i kalaakvaarium sobib just sulle – ja su perele samuti.

Sealife’i külastamine on nauditav ja õpetlik, lisaks sellele on see ka kaunilt kujundatud ning pakub rikastavat elamust. Sealife’i külastamine on haruldane võimalus näha tuhandeid erinevaid ookeanielukaid, kellega muidu tõenäoliselt ei kokku puutuksid.

Kuidas minna Sealife?

Seal on erinevaid viise, kuidas jõuda kalaakvaariumisse Sealife. Siin on mõned näpunäited:

Jaluta

Kui asud kohas, kus on lihtne jalutada, näiteks Tallinnas, siis on jalutamine Sealife’i juurde hea mõte. Lähedalasuvate restoranide või kaupluste kesklinnast jalgsi läbimine võib olla väga nauditav kogemus.

Bussiga

Bussiga või ühistranspordiühendusega saad seal hõlpsasti kohale. Kõik, mida pead tegema, on minna lähimasse bussipeatusse ja otsida bussiliini, mis sobib sinu ajakavaga.

Takso

Kui sa tahad minna Sealife’i suurema mugavusega, siis saad takso. Võta ühendust lähima taksoteenuse pakkujaga ja nad toimetavad sind Sealife’i kalaakvaariumisse.

Mida kalaakvaariumis näha?

Hollandi ettevõte Sealife on tuntud erinevate mereelukate, mereloomade ja veeorganismide tutvustamise poolest. Seal on väga palju erinevaid kala- ja mereelukaliike, alustades väikestest ja lõpetades suurte röövpkala ning meriloomadega.

Huvitav fakt on see, et Sealife’i kalaakvaariumis on maailma suurim akvaariumitunnel, kus saad vaadata erinevaid kalu ja mereelukaid nende loomulikus keskkonnas. See kindlasti jätab muljet lapsetele, kuid on sama imepärane ka täiskasvanutele.

Mida veel Sealife’i külastades teha saab?

Kui oled Sealife’i juures, siis lisaks kalaakvaariumi ja loomade vaatlemisele on seal ka muud tegevused.

Lisaks kalaakvaariumile on Sealife’is ka haide uurimiskeskus koos viie haiga: liivahai, šoti lainehai, limahai, kitshai ja valge haid.

Lisaks on Sealife’is ka interaktiivne bassein, kus saad ujuda kala ja mereloomadega. Lisaks on kohapeal ka kinosaal, kus saad vaadata huvitavaid loodusfilme ja documentariesid.

Kokkuvõte

Sealife’i kalaakvaarium on koht, kus saab mõnusalt aega veeta ning näha erinevaid kala- ja mereelukaid. Lisaks on Sealife’is ka palju muud tegevust, mis sobivad nii lastele kui ka täiskasvanutele. Kui soovid külastada ühte Eesti suurimat turismiatraktsiooni, siis ei ole paremat kohta kui Sealife.