Nullkulu

Nullkulu

parim autoliising

Parim autoliising: Soodsate autode rentimise võimaluste avastamine

Pakkumisi autoliisingu kohta on tänapäeval palju ning see pakub inimestele mugavat võimalust soetada unistuste auto. Autoliising on finantseerimisvorm, mis võimaldab inimestel kasutada autot teatud perioodi jooksul, makses selle eest igakuiseid makseid. See on populaarne valik nende seas, kes soovivad sõidukit omandada, kuid ei soovi või ei saa seda kohe täielikult välja osta. Selle artikli eesmärk on tutvustada autoliisingut üksikasjalikult ning uurida parimaid autoliisingupakkujaid Eestis.

Mis on autoliising?

Autoliising on lepinguline kokkulepe, mille kohaselt saab inimene auto omandada või seda rentida kindla aja jooksul. See võimaldab inimestel omada sõidukit, makstes selle eest fikseeritud summasid igakuiselt. Autoliisingu pakkuja omab sõidukit kuni lepingu lõpuni või kuni inimene soovib seda täielikult osta. Leasinguperioodi lõpus on inimesel võimalus auto välja osta kas residuaalväärtuse ehk selle väärtuse eest, mis autol lepingu lõppedes alles jääb, või otsustada selle tagastamise kasuks.

Autoliisingu eelised ja puudused

Autoliisingul on mitmeid eeliseid, mis muudavad selle paljude inimeste jaoks atraktiivseks. Esiteks ei ole vaja suurt summat korraga maksta, nagu see oleks traditsioonilise autolaenu puhul. Samuti ei pea muretsema auto edasimüügi pärast, kuna tagastades auto pärast lepingu lõppu, ei jää inimene selle omanikuks. Lisaks on autoliisingul ka maksueelised, sest igakuised maksed võib tuludeklaratsiooni esitamisel maha arvata.

Siiski peab märkima, et autoliisinguga kaasnevad ka mõned puudused. Näiteks, kuigi igakuised maksed on madalamad kui traditsioonilise autolaenu puhul, ei ole auto tegelik omanik inimese enda käes enne lepingu täielikku maksmist. Samuti on oluline meeles pidada, et autoliisingu maksumus võib olla kõrgem kui auto väärtus, kuna sellega kaasnevad mitmed teenustasud.

Parimad autoliisingupakkujad Eestis

Eesti turul on mitmeid autoliisingupakkujaid, kes pakuvad erinevaid tingimusi ja eeliseid. Allpool tutvustame mõnda neist:

3.ABC Liising

ABC Liising on üks tuntumaid autoliisingu ettevõtteid Eestis. Nad pakuvad erinevaid võimalusi sõidukite ostmiseks ja omamiseks, sealhulgas uute ja kasutatud autode liisingut. Lepingu sõlmimiseks võib minna nende esindusse või täita taotlus internetis. ABC Liisingul on ka paindlikud maksetingimused ja kliendisõbralikud lepingutingimused.

3.LHV Liising

LHV Liising on teine suurepärane autoliisingu pakkuja Eestis. Neil on lai valik sõidukeid, mida saab liisida erinevatel eesmärkidel, olgu selleks siis era- või ärikasutus. LHV Liising pakub konkurentsivõimelisi intressimäärasid ning veterinarnaatorid tagavad sujuva ja hõlpsasti mõistetava lepingu sõlmimise protsessi.

3.SEB Liising

SEB Liising kuulub ühtlasi enamlevinud autoliisingupakkujate hulka Eestis. Neil on lai valik sõidukeid, nii uusi kui ka kasutatud autosid, mida on võimalik oma lepinguga osta. SEB Liising on tuntud oma klienditeeninduse kvaliteedi ja väga konkurentsivõimeliste tingimuste poolest.

Kuidas valida parimat autoliisingut?

Parima autoliisingu valimiseks on oluline teha eeltöö ning võrrelda erinevaid pakkujaid. Siin on mõned punktid, mida peaksite kaaluma:

4.Intressimäär ja kulude struktuur

Intressimäär on üks tähtsamaid tegureid, kui otsustate autoliisingut valida. Veenduge, et uurite erinevate pakkujate intressimäärasid ning võrdlete neid üksteisega. Samuti peaksite uurima, millised on autoliisinguga kaasnevad tasud ja kulud ning kuidas need võivad mõjutada teie kogukulusid.

4.Lepingutingimused

Iga autoliisingupakkuja pakub erinevaid lepingutingimusi. Oluline on uurida, millised on tagatised, kindlustused ning milliste lepingutega on võimalik sõlmida. Veenduge, et lepingutingimused vastavad teie vajadustele ning et olete nendega rahul.

4.Klienditugi ja teenindus

Kui teil tekib küsimusi või probleeme, on oluline, et saaksite võimalikult kiiresti ja tõhusalt abi. Veenduge, et valitud autoliisingupakkuja pakub head kliendituge ning on tuntud oma professionaalsuse ja suhtumise poolest.

Kokkuvõte

Autoliising on üks populaarsemaid võimalusi auto ostmiseks ja kasutamiseks. See pakub inimestele mugavat viisi sõiduki omamiseks, võimaldades seda maksta osade kaupa. Me uurisime autoliisingu eeliseid ja puudusi ning tutvustasime mõningaid parimaid autoliisingupakkujaid Eestis. Kui soovite autot omandada ilma kohe suurt summat välja maksmata, siis tasub kaaluda autoliisingut kui sobivat finantseerimisvõimalust. Tehke eeltööd, võrrelge erinevaid pakkujaid ning leidke enda jaoks parim valik.