Nullkulu

Nullkulu

mis toimub pärnus juulis?

Mis toimub Pärnus juulis – Kõik, mida peate teadma!

Pärnus on juuli kuumal kuul palju tegevusi. Suvepäevade tähistamine, rannamõnud, spordivõistlused ja palju muud. Selles artiklis jagame teiega terve hulga tegevusi, mida saate nautida Pärnus juulis.

Juuli on üks populaarsemaid aegu Pärnus. Paljud turistid valivad selle aja külastamiseks, sest ilm on ilus ja palju sündmusi toimub. Pärnus on midagi kõigile, nii et laseme teid juulis juurde!

Naudi rannamõnusid Pärnu rannas

Üks Pärnu kõige populaarsemaid sihtkohti on kindlasti Pärnu rand. Juulis on see koht väga kiire. Rannas on palju võimalusi päikese käes puhkamiseks, lainelauasõiduks, jeti sõiduks ja palju muud. Kuid pidage meeles, et rand on ülitäis, nii et kui soovite vaikusest ja rahust nautida, peaksite välja vaatama teised rannad, nagu näiteks Valgeranna.

Aktiivne puhkus

Pärnu on tuntud spordi- ja vabaajakeskuste poolest. Juulis toimub palju spordivõistlusi. Pärnu rannastaadionil toimuvad rannavõrkpalli võistlused ja jalgrattavõistlusi leiab Pärnus rohkelt. Tehnikahuvilistele on olemas ka võimalus külastada Auto24Ringi, kus toimuvad erinevad autospordiüritused.

Mine seiklusele

Kui otsite midagi veidi erinevat, siis on Pärnus mõned seiklusparkid, mis on suurepärased peredele ja sõpradele. Uued seiklused leiad Lottemaalt ja Luksepa mõisast.

Suvepäevade tähistamine

Juulis toimub Pärnus palju erinevaid suvepäevade üritusi. Linnapargis toimuvad kontserdid ja tantsud. Samuti on olemas erinevad tänavamuusikud ja näitused, mis on avatud kogu suve jooksul. Tõeline suurüritus on aga iga-aastane Pärnu Raeküla päev, mis leiab aset juuli kolmandal laupäeval. Raeküla päevad on tõeliselt rahvarohked, seega on nad suurepärased, et maitsta kogu Pärnu maapiirkonna parimat.

Naudi kohalikku kööki

Pärnus on palju kohvikuid ja restorane, kus saate nautida traditsioonilisi Eesti roogasid. Kuid palju on ka jaapani, korea, india toitu ja palju muud. Jõulumae puhkeresortis on olemas suurepärane restoran, mis pakub kohalikke mereande.

Kokkuvõte

Pärnus on juulis palju tegevusi. Rannamõnudest ja aktiivsest puhkusest kuni seiklust ja suvepäevade tähistamiseni. Soovitame külastada kõiki neid sündmusi ja kohti, mis toimuvad Pärnus. Suvi on lühike, nii et ärge jätke seda kasutamata!