Nullkulu

Nullkulu

mis on pildil?

Mis On Pildil?

Pildid on suurepärane viis, kuidas väljendada loovust ja jagada erilisi hetki kogu maailmaga. Kas olete kunagi mõelnud, mida pildil olevad elemendid võivad tähendada? Mis on pildil ja miks on see oluline? Selles pikas artiklis räägin pildi elementidest, värvidest, taustadest, fookusest, valgusest ja paljust muust.

Pildi elemendid

Pildi elementide hulka kuuluvad kuju, ruum, mass, tekstuur, värv ja joon. Need elemendid võivad olla kasulikud, et luua harmooniline pilt ja edastada sõnum. Kui näete pilti, mis tundub korduvat, siis see tavaliselt tähendab, et pildi elemendid on tasakaalus. Kui vaatate pilti, mis näib olevat tasakaalust väljas, võib see tähendada, et see on krediit.

Värvid

Iga kord, kui näete pilti, märkate kindlasti selle värve. Igale värvile on oma tähendus, kuid see võib sõltuda ka kontekstist, milles see ilmub. Punane sümboliseerib sageli armastust ja kirge, samal ajal kui must väljendab tihti hirmu või traagilisust. Kui pilt sisaldab rohkem kontrastsust, siis võib see kaasa tuua ilusama pildi.

Taust

Taust on oluline osa mis tahes pildist. Kui olete loonud kindla tausta, võib see aidata esile tõsta pildi keskel asuvaid objekte. Valige taust, mis toob pildist esile esiletõstetud osa ja mis rõhutab sõnumit, mida soovite edastada.

Fookus

Fookus on punkt, millest kõik muud elemendid kaugenevad. Kui pilt on fookusele keskendunud, siis võib see anda teile tunde, et olete osa stseenist. Kuid kui pilt on väljaspool fookust, võib see olla võrreldav, näiteks emotsioonidega.

Valgus

Valgusel on alati olnud pikka aega visuaalse kunsti oluline koht. Valgus annab enamusele piltidele sügavuse ja selguse ning võib aidata näidata esile mõnda pildi osa. Kindlate helitugevuse ja varjude saavutamine võib aidata luua sügavuse ja lisada pildile dimensioone.

Mis on pildil – kokkuvõttes

Selles artiklis rääkisime pildi elementidest, värvidest, taustadest, fookusest ja valgusest. Koos moodustavad need elemendid harmoonilise ja sõnumit edastav pildi. Kujutised võivad olla palju rohkem kui lihtsalt koosseisus, sest nende tähendus võib sõltuda kontekstist, milles need ilmuvad. Nüüd, kui teate, mida otsida piltides, võite julgelt väljendada oma loovust ja tõlgendada justkui pilti räägiks lugusid.