Nullkulu

Nullkulu

mis on moes 2017?

Mis on moes 2017

Moe- ja ilutööstus areneb pidevalt ning iga aasta on täis erinevaid trende, mis järgmisel aastal asenduvad uutega. 2017. aasta ei erine siin mustrist, mis tähendab, et ka sellel aastal on palju erinevaid moe- ja ilutrende, mis võivad olla huvitavad ja inspireerivad. Selles artiklis räägimegi moemaailma kõige kuumematest trendidest 2017. aastal.

Boho-stiilis rõivad

Boho-stiilis ehk boheemlaslik stiil on sel aastal taas tagasi. See stiil on väga vaba ja segab erinevaid kultuure omavahel. Boho-stiilis rõivad on kergelt langevad, mugavad, voolavad ja tihti ka lillelised. Seda stiili iseloomustavad ka erinevate materjalide segamine ning kootud ja heegeldatud detailid. Boho-stiilis riiete juures võib keskenduda laiadele seelikutele, kellukas-lõikelistele pükstele ja õlgadega pluusidele või kleitidele.

Kampsunid ja tekstuursed materjalid

Tekstuursed materjalid on üks suurimaid trende 2017. aastal. Need kombineeritakse tihti kampsunitega, mis on üks selle hooaja kohustuslikest esemetest. Neid on erinevaid, alates kootud kampsunitest kuni palmikutega ja muude detailidega pilkupüüdvate kudumiteni. Sel aastal on populaarsed ka erinevad pintsetega kampsunid koos laiade pükstega või seelikutega. Lisaks on vastupidav materjal hea ka seetõttu, et pärast seda, kui trend on kadunud, on kampsunid ja materjalid endiselt üsna ajatud.

Pommitatud teksad

Pommitatud teksaste trend on pärit Suurbritanniast ja on levinud üle maailma. Pommitatud teksad on teksapüksid, millele on lisatud paelte, helmede, kristallide või tikitud detailid, et nad muutuksid silmatorkavamaks. Neid teksaseid saab mänguliseks muuta, lisades neile erinevaid aksessuaare nagu kotikesed ja sallid.

Õlgadeta topid

Õlapaeltega või õlgadeta topid on sel suvel väga trendikad. Need topid on väga mitmekülgsed, sobides hästi nii päevaseks kui ka õhtuseks kandmiseks. Need võivad olla puuvillased, linased, siidised või ka pitsist. Õlapaeltega toppe on võimalik kombineerida erinevate pükste, seelikute ja pluusidega ning sobivad hästi ka erinevate õhtuste ürituste jaoks.

Paeltega kleidid

See aasta on ka paeltega kleidid taas populaarsed. Selle trendi juures on paelad erinevateks detailideks, kusjuures kõige populaarsemad on paeltega kaunistatud kaelused ja varrukad. Need kleidid on valmistatud erinevatest materjalidest nagu puuvill, siid ja pits, sobides ideaalselt erinevateks üritusteks.

Veekindel huulepulk

See aasta on veekindlad huulepulgad väga trendikad. Need huulepulgad püsivad huultel pikka aega, isegi kui vesi satub huultele, kui osaled näiteks rannapäeval või basseinis. Veekindlad huulepulgad on selleks ideaalsed, et sul ei oleks vaja oma huuli uuesti ja uuesti värvitud.

Kokkuvõte

Sel aastal on moemaailmas palju erinevaid trende, mis sobivad igale maitsele. Boho-stiilis ehk boheemlaslik stiil on taas populaarne, rõhutades kooseksisteerimist erinevate kultuuride vahel. Pommitatud teksad muutuvad mängulisemaks, kampsunid ja tekstuursed materjalid on värske ja ajatu trend selle hooaja jaoks ning erinevad paeltega kleidid on ideaalne valik, kui otsid midagi stiilset, kuid samas ka trendikat. Veekindel huulepulk on see hooaja väga oluline osa, tagamaks, et sa ei pea oma huuli uuesti ja uuesti värvima. Valikuid on palju ja see sõltub ainult sellest, mis sulle kõige paremini sobib. Ära karda eksperimenteerida ja leia endale sobiv annus stiili.